Sklápěcí přívěs DEBON PW 0 MANUAL®, 250x160x30, 430 kg, 1500 kg
Código: PW 0 MAN 1500Productos relacionados
Descripción detallada del producto
Manuálně sklopný univerzální nákladní přívěs, o rozměru ložné plochy 250x160x30 cm, přední francouzské společnosti Cheval Liberté, Debon PW 0 ECO s vestavěnou dvojčinnou manuální pumpou pro sklápění nástavby. Přívěs je konstruován na ocelovém pozinkovaném rámu, osazen nápravami německé společnosti KNOTT a bočnicemi z eloxovaných hliníkových profilů EUROLOCK, které jsou sklopné ze všech stran a snadno odnímatelné. Z přívěsu lze snadno vytvořit rovné plato pro převoz nejrůznějších nákladů. Podlaha nástavby vyrobena z voděodolné přívěsové překližky.
Parametry nákladního přívěsu DEBON PW 0 ECO:
- Celková hmotnost: 1500 kg
- Provozní hmotnost: 430 kg
- Doložitelnost nákladu: 1070 kg
- Možné zapsat hmotnost: 750 - 1500 kg
- Rozměr ložné plochy: 2500x1600 mm
- Celkové rozměry: 3830x1670x1620 mm
- Výška podlahy ložné plochy: 700 mm
- Bočnice: hliníkové, EUROLOCK
- Náprava: KNOTT, 1x 1500 kg
- Rozměr disků: 5.5Jx13 H2 ET30
- Rozměr pneumatik: 185/70 R13C 106/104N
- Brzdová soustava: KNOTT
- Rychlost: 140 km/h
Výbava přívěsu DEBON PW 0 ECO:
- Manuální čerpadlo sklápění
- 4x odnímatelná ALU bočnice 300 mm
Příplatková výbava Debon PW 0 ECO:
- Rezervní kolo
- Krycí plachta
- Tlumiče náprav
- Zadní výsuvné opěrné nohy
- Hliníkové nájezdy dle výběru
- Ocelové MESH bočnice + 600 mm
- Přední / zadní odnímatelný "H" profil
- Druhá řada hliníkových bočnic + 300 mm

Katalog valníkových přívěsů Debon ke stažení zde:
Produktová videa valníkových přívěsů Debon:
Parámetros adicionales
| Categoría: | DEBON PW 0 – remolque basculante compacto de un eje |
|---|---|
| Tipo de remolque: | Remolque basculante, Plataforma plana, basculante, Remolque, Remolque de plataforma con lona |
| Uso: | remolque de carga, transporte de maquinaria de construcción, transporte de miniexcavadoras, transporte de hormigón, transporte de arena, transporte de madera, transporte de hierba, transporte de mercancías paletizadas |
| Número de ejes: | 1 |
| Frenado / sin frenos: | FRENADO |
| Tipo de eje: | TORSIÓN |
| Plegable: | ANO, JEDNOSTRANNĚ, MANÁLNĚ |
| Peso total: | 1500 kg |
| Peso en vacío: | 430 kg |
| Carga útil: | 1070 kg |
| Reducción de peso: | 750 - 1500 kg |
| Longitud total: | 380 cm |
| Anchura total: | 167 cm |
| Altura total: | 162 cm |
| Longitud de la superficie de carga: | 250 cm |
| Anchura de la superficie de carga: | 160 cm |
| Altura de la superficie de carga: | 70 cm |
| Velocidad de diseño: | 140 km/h |
| Rueda de repuesto: | CON COSTE ADICIONAL |
| Amortiguadores de eje: | CON COSTE ADICIONAL |
Sklopné valníky Debon TIPPERS
Clasificación del producto
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!
Dejar una valoración
Lista de calificaciones
Debate
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!
