Brian James A-Transporter 4,5 × 2,1 m, 3000 kg, VDI 2700
Kód: 130-4521-30-2-12Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Prémium brit autószállító utánfutó
Brian James A Transporter egy 3000 kg-os autószállító utánfutó, a 2025-ös modellév korszerűsített változata, amelyet járművek biztonságos szállítására, motorsportra és professzionális logisztikára terveztek. Kiemelkedik nagyon alacsony rakfelületével, sík platójával és padlóba integrált Easy-Glide rámpáival, amelyek lehetővé teszik nagyon alacsony járművek rakodását minimális rámpaszög mellett.
A hagyományos autószállítókkal szemben lehetővé teszi rendkívül alacsony sportautók biztonságos felrakását sérülésveszély nélkül.
Azok számára, akik többet várnak egy hagyományos utánfutótól, az A Transporter a kifinomult konstrukció, a professzionális felszereltség és a magas használati érték kombinációját kínálja a mindennapi használat során. A gyártó a sorozatot járműszállításra, autómentésre, logisztikára és motorsportra tervezte.
Fő előnyök
Sport-, ültetett és érzékeny járművek biztonságos rakodása. Mindössze 7,5° vagy 11,5°.
Egyszerűbb kezelés, pontosabb felhajtás és kényelmesebb rögzítés.
Gyors használat bonyolult kezelés nélkül, maximális praktikum.
Ideális motorsporthoz, autómentéshez és napi használatra.
Professzionális szabvány a szállított jármű biztonságos rögzítéséhez.
Amit a gyakorlatban értékelni fog
- nagyobb kényelem gyakori használat során
- egyszerűbb kezelés nem mozgó jármű esetén
- gyors rámpakihúzás bonyolult műveletek nélkül
- biztonságosabb rakodás alacsony és sportautók esetén
- maximális stabilitás a rakfelület mellett elhelyezett kerekeknek köszönhetően
- sík plató a kényelmesebb felhajtáshoz és rögzítéshez
Műszaki adatok
- Össztömeg: 3000 kg
- Saját tömeg: 795 kg
- Hasznos teher: 2205 kg
- Rakfelület: 4530 × 2100 mm
- Teljes méretek: 6205 × 2490 mm
- Rakfelület magassága: 520 mm
- Rámpaszög hidraulika nélkül: 11,5°
- Rámpaszög hidraulikával: 7,5°
- Integrált rámpák: 2000 mm
- Gumiabroncsok: 155/70 R12C 104N
- ALU felnik: 4.5Jx12 ET 30, 5x112
- Tervezési sebesség: 140 km/h
- Tengelyek: AL-KO 1500 kg
A pontos tömeg a választott felszereltségtől függően változhat.
Alapfelszereltség az árban
- ALU kerekek
- ALU pótkerék
- teljes LED világítás
- Easy-Glide rámpák 2000 mm
- zárható vonófej
- tárolórekesz a padlóban
- hátsó támasztólábak
- VDI 2700 tanúsítvány
Opcionális felszereltség
- manuális vagy elektrohidraulikus billentés
- manuális vagy elektromos csörlő
- fedélzeti akkumulátor és töltési megoldás
- TYRE RACK – keréktartó
- FUEL BOX – kannatartó doboz
- kerékrögzítő ékek
- kerékalátétek
- rögzítő hevederek
- tengelycsillapítók
Kinek ideális az A Transporter
- sport- és ültetett járművek tulajdonosainak
- szervizeknek és autómentőknek
- igényes magánfelhasználóknak
- járműimportőröknek és kereskedőknek
- versenycsapatoknak és motorsporthoz
Ajánlott konfigurációnk
A maximális kényelem és professzionális használat érdekében javasoljuk az utánfutó felszerelését elektrohidraulikus billentéssel, elektromos csörlővel és fedélzeti akkumulátorral.
- rögzítő hevederek
- kerékrögzítő ékek
- elektromos csörlő készlet
- elektrohidraulikus billentés
- akkumulátor és vezérlőegység


.jpg)
.jpg)
.jpg)

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Autószállítók Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Utánfutó típusa: | Autószállító, Billenő autószállító, Sík plató |
| Utánfutó: | autószállítás, motorkerékpár-szállítás, quad szállítás, építőipari gépek szállítása, mini kotrógép szállítás, faszállítás, raklapos áruk szállítása |
| Pótkocsi fékek: | Fékezett |
| Tengely típusa: | Torziós tengely |
| Tengelyek száma: | 2 |
| Összecsukható: | NEM, IGEN, MANÁLNĚ, ELEKTROHIDRAULIKUS |
| Teljes súly: | 3000 kg |
| Üzemi súly: | 795 kg |
| Hasznos teher: | 2205 kg |
| Teljes hossz: | 620 cm |
| Teljes szélesség: | 249 cm |
| Teljes magasság: | 69 cm |
| A rakodóterület hossza: | 453 mm |
| Rakodótér szélessége: | 211 cm |
| Rakodótér magassága: | 52 cm |
| A rámpa hossza: | 200 cm |
| Tervezési sebesség: | 140 km/h |
| Pótkerék: | AZ ÁR BENNE FOGLALTATIK |
| Tengely lengéscsillapítók: | FELÁR ELLENÉBEN |
A Transporter 360°
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Vélemények listája
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!