Autopřepravník Brian James A-Transporter 5.0x2.0 m, 3000 kg, VDI 2700
Kód: 130-5020-30-2-12Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
![]()
Az A-Transporter termékcsalád a nyitott transzporterek szegmensében a fejlődés csúcsát képviseli. Tartós, tűzihorganyzott vázzal és nagyon alacsony rakodási magassággal rendelkezik, ami rugalmasságot biztosít még a nagyon alacsony sportautók rakodásakor is. Az A-Transporterek 2.70m és 5.00m közötti rakodóterület-hosszúsággal kaphatók egy- vagy kéttengelyes kivitelben. Az alapfelszereltséghez tartoznak az egytengelyes pótkocsiknál 1,90 m, illetve a kéttengelyes pótkocsiknál 2,40 m hosszúságú integrált kihúzható rámpák, a rakodóhelyen található zárható tárolóhely, pótkerék és hátsó támasztólábak. A transzporter utólagosan felszerelhető kézi vagy elektromos csörlővel, kiegészítő dobozokkal, például kannák tárolására, tengelycsillapítókkal vagy egy második kerékcsomag tartójával.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Autószállítók Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Utánfutó típusa: | Autószállító, Billenő autószállító, Sík plató |
| Felhasználás: | autószállítás, motorkerékpár-szállítás, quad szállítás, építőipari gépek szállítása, mini kotrógép szállítás, faszállítás, raklapos áruk szállítása |
| Fékezett / fékezetlen: | FÉKEZETT |
| Tengelyek száma: | 2 |
| Tengely típusa: | TORZIÓS |
| Összecsukható: | NEM, IGEN, MANÁLNĚ, ELEKTROHIDRAULIKUS |
| Össztömeg: | 3000 kg |
| Saját tömeg: | 800 kg |
| Hasznos teher: | 2200 kg |
| Teljes hossz: | 670 cm |
| Teljes szélesség: | 239 cm |
| Teljes magasság: | 67 cm |
| Rakfelület hossza: | 503 cm |
| Rakfelület szélessége: | 200 cm |
| Rakfelület magassága: | 52 cm |
| Rámpák hossza: | 200 cm |
| Tervezési sebesség: | 140 km/h |
| Pótkerék: | AZ ÁRBAN |
| Tengely lengéscsillapítók: | FELÁR ELLENÉBEN |
A Transporter 360°
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!