Autószállító Brian James A-Transporter 5.0×2.1 m, 3500 kg, VDI 2700
Kód: 130-5021-35-2-12Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Prémium brit autószállító
Brian James A Transporter egy frissített 3500 kg-os autószállító a 2025-ös modellévre, amelyet járművek biztonságos szállítására, motorsportra és professzionális logisztikára terveztek. Kiemelkedik nagyon alacsony rakfelületével, sík platójával és beépített Easy-Glide rámpáival, amelyek lehetővé teszik akár nagyon alacsony járművek felrakását is minimális rámpaszöggel.
A hagyományos autószállítóktól eltérően lehetővé teszi akár extrém alacsony sportautók biztonságos felrakását sérülésveszély nélkül.
Azok számára, akik többet szeretnének egy átlagos autószállítónál, az A Transporter az átgondolt konstrukció, a professzionális felszereltség és a magas használati érték kombinációját kínálja a mindennapi használat során. A sorozatot a gyártó autómentésre, járműszállításra, logisztikára és motorsportra tervezte.
Fő előnyök
Sport-, ültetett és érzékeny járművek biztonságos felrakása. Mindössze 7,5° vagy 10,5°.
Egyszerűbb kezelés, pontosabb felhajtás és kényelmesebb rögzítés.
Gyors használat felesleges manipuláció nélkül és maximális praktikum.
Ideális motorsporthoz, autómentéshez és mindennapi használatra.
Professzionális szabvány a szállított jármű biztonságos rögzítéséhez.
Amit a gyakorlatban értékelni fog
- nagyobb komfort gyakori használat során
- egyszerűbb kezelés nem működő járműveknél
- gyors rámpakihúzás bonyolult műveletek nélkül
- biztonságosabb felrakás alacsony és sportjárművek esetén
- maximális stabilitás a plató mellett elhelyezett kerekeknek köszönhetően
- sík plató a könnyebb felhajtás és rögzítés érdekében
Műszaki adatok
- Össztömeg: 3500 kg
- Saját tömeg: 855 kg
- Hasznos teherbírás: 2645 kg
- Rakfelület: 5030 × 2100 mm
- Teljes méretek: 6700 × 2490 mm
- Rakfelület magassága: 500 mm
- Rámpaszög hidraulika nélkül: 10,5°
- Rámpaszög hidraulikával: 7,5°
- Integrált rámpák: 2000 mm
- Gumiabroncsok: 155/70 R12C 104N
- Alufelnik: 4.5Jx12 ET 30, 5x112
- Tervezési sebesség: 140 km/h
- Tengelyek: AL-KO 1500 kg
A pontos tömeg a választott felszereltségtől függően változhat.
Alapfelszereltség
- Alumínium kerekek
- Alumínium pótkerék
- Teljes LED világítás
- Easy-Glide rámpák 2000 mm
- Zárható vonófej
- Tárolóhely a padlóban
- Hátsó támasztólábak
- VDI 2700 tanúsítvány
Opcionális felszereltség
- Kézi vagy elektrohidraulikus billentés
- Kézi vagy elektromos csörlő
- Fedélzeti akkumulátor és töltési megoldások
- TYRE RACK – kerékkészlet tartó
- FUEL BOX – kannatartó doboz
- Kerékékek
- Kerékalátétek
- Rögzítő hevederek
- Tengely lengéscsillapítók
Kinek ideális az A Transporter
- sport- és ültetett járművek tulajdonosainak
- autószervizeknek és autómentőknek
- igényes magánfelhasználóknak
- járműimportőröknek és kereskedőknek
- versenycsapatoknak és motorsporthoz
Ajánlott konfigurációnk
A maximális rakodási komfort és professzionális használat érdekében javasoljuk a pótkocsit elektrohidraulikus billentéssel, elektromos csörlővel és fedélzeti akkumulátorral felszerelni.
- rögzítő hevederek
- kerékékek
- elektromos csörlő készlet
- elektrohidraulikus billentés
- fedélzeti akkumulátor és vezérlőegység


.jpg)
.jpg)
.jpg)

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Autószállítók Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Utánfutó típusa: | Autószállító, Billenő autószállító, Sík plató |
| Utánfutó: | autószállítás, motorkerékpár-szállítás, quad szállítás, építőipari gépek szállítása, mini kotrógép szállítás, faszállítás, raklapos áruk szállítása |
| Pótkocsi fékek: | Fékezett |
| Tengely típusa: | Torziós tengely |
| Tengelyek száma: | 2 |
| Összecsukható: | NEM, IGEN, MANÁLNĚ, ELEKTROHIDRAULIKUS |
| Teljes súly: | 3500 kg |
| Üzemi súly: | 855 kg |
| Hasznos teher: | 2645 kg |
| Teljes hossz: | 670 cm |
| Teljes szélesség: | 249 cm |
| Teljes magasság: | 67 cm |
| A rakodóterület hossza: | 503 cm |
| Rakodótér szélessége: | 211 cm |
| Rakodótér magassága: | 50 cm |
| A rámpa hossza: | 200 cm |
| Tervezési sebesség: | 140 km/h |
| Pótkerék: | AZ ÁR BENNE FOGLALTATIK |
| Tengely lengéscsillapítók: | FELÁR ELLENÉBEN |
A Transporter 360°
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!