Brian James A-Transporter autószállító 5.0x2.1 m, 3000 kg, VDI 2700
Kód: 130-5021-30-2-12Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Prémium brit autószállító
Brian James A Transporter egy modernizált 3000 kg-os autószállító, 2025-ös modellévvel, amelyet járművek biztonságos szállítására, motorsportra és professzionális logisztikára terveztek. Kiemelkedik nagyon alacsony rakodási magasságával, sík platójával és beépített Easy-Glide rámpáival, amelyek lehetővé teszik akár nagyon alacsony járművek rakodását is minimális rámpaszöggel.
A hagyományos autószállítókkal szemben rendkívül alacsony sportautók biztonságos rakodását is lehetővé teszi sérülésveszély nélkül.
Azoknak az ügyfeleknek, akik többet szeretnének egy átlagos autószállítónál, az A Transporter a kifinomult konstrukció, a professzionális felszereltség és a magas használati érték kombinációját kínálja a mindennapi használat során. A sorozatot járműszállításra, logisztikára és motorsportra tervezték.
Fő előnyök
Sport- és ültetett járművek biztonságos rakodása. Csak 7.5° vagy 11.5°.
Egyszerűbb kezelés és pontosabb járműpozicionálás.
Gyors használat bonyolult kezelés nélkül.
Ideális motorsporthoz és mindennapi használatra.
Professzionális szabvány a jármű biztonságos rögzítéséhez.
Előnyök a gyakorlatban
- nagyobb kényelem gyakori használat során
- könnyebb kezelés mozgásképtelen járművekkel
- gyors rámpa kihúzás
- biztonságosabb rakodás alacsony járműveknél
- maximális stabilitás az oldalsó kerekeknek köszönhetően
- sík plató a könnyebb rögzítéshez
Műszaki adatok
- Össztömeg: 3000 kg
- Saját tömeg: 820 kg
- Hasznos teherbírás: 2180 kg
- Rakfelület: 5030 × 2100 mm
- Teljes méretek: 6700 × 2490 mm
- Rakfelület magassága: 520 mm
- Rámpaszög hidraulika nélkül: 11.5°
- Rámpaszög hidraulikával: 7.5°
- Rámpák: 2000 mm
- Gumiabroncsok: 155/70 R12C 104N
- Alufelni: 4.5Jx12 ET 30, 5x112
- Tervezési sebesség: 140 km/h
- Tengelyek: AL-KO 1500 kg
A pontos tömeg a felszereltségtől függően változhat.
Alapfelszereltség
- alufelnik
- pótkerék
- LED világítás
- Easy-Glide rámpák
- zárható vonófej
- padlóba épített tároló
- hátsó támasztólábak
- VDI 2700 tanúsítvány
Opcionális felszereltség
- manuális vagy elektrohidraulikus billentés
- manuális vagy elektromos csörlő
- fedélzeti akkumulátor és töltés
- TYRE RACK
- FUEL BOX
- kerékékek
- alátétek
- rögzítő hevederek
- tengelycsillapítók


.jpg)
.jpg)
.jpg)

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Autószállítók Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Utánfutó típusa: | Autószállító, Billenő autószállító, Sík plató |
| Utánfutó: | autószállítás, motorkerékpár-szállítás, quad szállítás, építőipari gépek szállítása, mini kotrógép szállítás, faszállítás, raklapos áruk szállítása |
| Pótkocsi fékek: | Fékezett |
| Tengely típusa: | Torziós tengely |
| Tengelyek száma: | 2 |
| Összecsukható: | NEM, IGEN, MANÁLNĚ, ELEKTROHIDRAULIKUS |
| Teljes súly: | 3000 kg |
| Üzemi súly: | 820 kg |
| Hasznos teher: | 2180 kg |
| Teljes hossz: | 670 cm |
| Teljes szélesség: | 249 cm |
| Teljes magasság: | 69 cm |
| A rakodóterület hossza: | 503 cm |
| Rakodótér szélessége: | 211 cm |
| Rakodótér magassága: | 52 cm |
| A rámpa hossza: | 200 cm |
| Tervezési sebesség: | 140 km/h |
| Pótkerék: | AZ ÁR BENNE FOGLALTATIK |
| Tengely lengéscsillapítók: | FELÁR ELLENÉBEN |
A Transporter 360°
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!