Brian James A-Transporter autószállító 5.0x2.1 m, 3000 kg, VDI 2700
Kód: 130-5021-30-2-12Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Prémium brit autószállító utánfutó
Brian James A Transporter egy modernizált 3000 kg-os autószállító utánfutó, 2025-ös modellévvel, amelyet járművek biztonságos szállítására, motorsportra és professzionális logisztikára terveztek. Kiemelkedik nagyon alacsony rakfelülettel, síknakított platóval és beépített Easy-Glide rámpákkal, amelyek lehetővé teszik akár nagyon alacsony járművek rakodását is minimális felhajtási szöggel.
A hagyományos utánfutókkal szemben lehetővé teszi az extrém alacsony sportautók biztonságos felrakását sérülésveszély nélkül.
Azoknak az ügyfeleknek, akik többet várnak egy átlagos autószállítótól, az A Transporter a kifinomult konstrukció, a professzionális felszereltség és a magas használati érték kombinációját kínálja a mindennapi használat során. A sorozatot a gyártó járműszállításra, logisztikára és motorsportra tervezte.
Fő előnyök
Sport, ültetett és érzékeny járművek biztonságos rakodása. Csak 7.5° vagy 11.5°.
Könnyebb manőverezés, pontosabb felhajtás és kényelmesebb rögzítés.
Gyors használat felesleges mozgatás nélkül és maximális praktikum.
Ideális motorsporthoz, autómentéshez és mindennapi használatra.
Professzionális szabvány a jármű biztonságos rögzítéséhez.
Amit a gyakorlatban értékelni fog
- nagyobb kényelem gyakori használat esetén
- könnyebb kezelés nem üzemképes járművekkel
- gyors rámpakihúzás bonyolult kezelés nélkül
- biztonságosabb rakodás alacsony és sport járművek esetén
- maximális stabilitás a plató melletti kerekeknek köszönhetően
- sík plató a könnyebb felhajtáshoz és rögzítéshez
Műszaki adatok
- Össztömeg: 3000 kg
- Saját tömeg: 820 kg
- Hasznos teherbírás: 2180 kg
- Rakfelület: 5030 × 2100 mm
- Teljes méretek: 6700 × 2490 mm
- Rakfelület magassága: 520 mm
- Felhajtási szög hidraulika nélkül: 11.5°
- Felhajtási szög hidraulikával: 7.5°
- Integrált rámpák: 2000 mm
- Gumiabroncsok: 155/70 R12C 104N
- ALU felnik: 4.5Jx12 ET 30, 5x112
- Konstrukciós sebesség: 140 km/h
- Tengelyek: AL-KO 1500 kg
A pontos tömeg a kiválasztott felszereltségtől függően változhat.
Alapfelszereltség az árban
- ALU kerekek
- ALU pótkerék
- Teljes LED világítás
- Easy-Glide rámpák 2000 mm
- Zárható vonófej
- Tárolóhely a padlóban
- Hátsó támasztólábak
- VDI 2700 tanúsítvány
Opcionális felszereltség
- Kézi vagy elektrohidraulikus billentés
- Kézi vagy elektromos csörlő
- Fedélzeti akkumulátor és töltőrendszer
- TYRE RACK – keréktartó
- FUEL BOX – kannatartó doboz
- Kerékrögzítő ékek
- Kerék alátétek
- Rögzítő hevederek
- Tengelycsillapítók
Kinek ideális az A Transporter
- sport és ültetett járművek tulajdonosainak
- autószervizeknek és autómentőknek
- igényes magánfelhasználóknak
- járműimportőröknek és kereskedőknek
- versenycsapatoknak és motorsporthoz
Ajánlott konfigurációnk
A maximális rakodási kényelem és professzionális használat érdekében javasoljuk a utánfutót elektrohidraulikus billentéssel, elektromos csörlővel és fedélzeti akkumulátorral felszerelni.
- rögzítő hevederek
- kerékrögzítő ékek
- elektromos csörlő készlet
- elektrohidraulikus billentés
- fedélzeti akkumulátor és vezérlőegység


.jpg)
.jpg)
.jpg)

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Autószállítók Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Utánfutó típusa: | Autószállító, Billenő autószállító, Sík plató |
| Felhasználás: | autószállítás, motorkerékpár-szállítás, quad szállítás, építőipari gépek szállítása, mini kotrógép szállítás, faszállítás, raklapos áruk szállítása |
| Tengelyek száma: | 2 |
| Fékezett / fékezetlen: | FÉKEZETT |
| Tengely típusa: | TORZIÓS |
| Összecsukható: | NEM, IGEN, MANÁLNĚ, ELEKTROHIDRAULIKUS |
| Össztömeg: | 3000 kg |
| Saját tömeg: | 820 kg |
| Hasznos teher: | 2180 kg |
| Teljes hossz: | 670 cm |
| Teljes szélesség: | 249 cm |
| Teljes magasság: | 69 cm |
| Rakfelület hossza: | 503 cm |
| Rakfelület szélessége: | 211 cm |
| Rakfelület magassága: | 52 cm |
| Rámpák hossza: | 200 cm |
| Tervezési sebesség: | 140 km/h |
| Pótkerék: | AZ ÁRBAN |
| Tengely lengéscsillapítók: | FELÁR ELLENÉBEN |
A Transporter 360°
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!