Dömper BRIAN JAMES 320x170, 3500 kg
Kód: 526-3116-35-2-12Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
![]()
A legerősebb hidraulikusan összecsukható rakterű platós pótkocsi két hidraulikus motorral (dugattyúrúddal), a brit BRIAN JAMES cégtől, beépített akkumulátorral az független {/8 tápforráshoz, a {/8 karosszéria elektromos billentése nélkül . Számos változatban készül, az alapfelszerelések széles választékával és az egyéni személyre szabási lehetőségek széles választékával.
Műszaki paraméterek Billenő 3500 kg
526-3116-35-2-12 modell
- Teljes tömeg: 3500 kg
- Üzemi súly: 972 kg
- Terhelhetőség: 2528 kg
- Rakodófelület hossza: 3200 mm
- Rakodófelület szélessége: 1100 mm
- Teljes hossz: 4530 mm
- Teljes szélesség: 1710 mm
- Oldalfal magassága: 300 mm
- Rakodási magasság: 730 mm
- Vontatási tengelykapcsoló magassága: 400 mm
- Kerékméretek: 195/60 R12 C
- Előzetes borravaló: IGEN
Standard pótkocsi felszereltség:
- Oldalfal színe: sárga
- Kerekek: acél 195/60 R12C
- 2x elektrohidraulikus hidraulikus motor
- Rámpatárolás: IGEN (a rakodási terület alatt)
- Hátsó frontoldal oldalsó zárással: felár ellenében
- Rajtaütések: NEM, felár ellenében, típustól függően
- Pótkerék: Keréktárcsa: IGEN mellékelve
- Tartókerék: IGEN
- Komplett LED világítás
- Vonóhorog zárral
- Tartozék doboz:
-
távirányító dönthető
-
csatlakozó a C-TEC töltőhöz
-
indítókábelek a vontató járműből történő esetleges áramellátáshoz, ha a pótkocsi akkumulátora lemerült
Felszerelés felár ellenében:
- Az oldalfalak második sora
- Második sor extra magas oldalfalakkal (660 mm)
- egy hátsó és egy oldalsó zárófelület kombinálásával
- Szorítóhevederek a rakomány szállításához
- Kerékanya meghúzásmérő készlet
- ALU kerekek R10 vagy R12
- Elektromos csörlő
- Felhajtó rámpák
- Tengelylengéscsillapítók

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Brian James billenő pótkocsik |
|---|---|
| Utánfutó típusa: | Billenős utánfutó, Sík plató, billenős, Utánfutó, Platós utánfutó ponyvával |
| Felhasználás: | teherfuvarozó pótkocsi, quad szállítás, építőipari gépek szállítása, mini kotrógép szállítás, betonszállítás, homokszállítás, faszállítás, fűszállítás |
| Tengelyek száma: | 2 |
| Fékezett / fékezetlen: | FÉKEZETT |
| Tengely típusa: | TORZIÓS |
| Összecsukható: | IGEN, JEDNOSTRANNĚ, ELEKTROHIDRAULIKUS |
| Össztömeg: | 3500 kg |
| Saját tömeg: | 972 kg |
| Hasznos teher: | 2528 kg |
| Teljes hossz: | 453 cm |
| Teljes szélesség: | 171 cm |
| Teljes magasság: | 111 cm |
| Rakfelület hossza: | 320 cm |
| Rakfelület szélessége: | 170 cm |
| Rakfelület magassága: | 73 cm |
| Rámpák hossza: | 180 cm, 235 cm |
| Tervezési sebesség: | 140 km/h |
| Pótkerék: | AZ ÁRBAN |
| Tengely lengéscsillapítók: | FELÁR ELLENÉBEN |
| Kerék átmérő: | R12 |
360°
Brian James Tipper
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
2 értékelés
5
4
3
2
1
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!