Debon Cargo fehér – aerodinamikus teljes üvegszálas pótkocsi
Kód: CARGO WHITEKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Debon Cargo az aerodinamikus zárt pótkocsik modern generációját képviseli, amelynek menettulajdonságai jelentősen eltérnek a hagyományos torziós tengelyes pótkocsikétól. A csúcskategóriás Pullman 2 futóműnek, a független kerékfelfüggesztésnek, rugóknak és lengéscsillapítóknak köszönhetően rendkívül kényelmes, stabil és biztonságos utazást biztosít még nagyobb sebességnél, oldalszélben vagy rossz minőségű útfelületen is.
Az aerodinamikus teljes üvegszálas monoblokk karosszéria nemcsak kiválóan néz ki, hanem jelentősen csökkenti a légellenállást is. A Pullman 2 futóművel kombinálva a pótkocsi az autókéhoz hasonló vezetési élményt, nagy stabilitást a vontató jármű mögött és kényelmes utazást kínál még hosszabb távokon is.
A zárt karosszériának köszönhetően a szállított rakomány nemcsak az időjárási viszontagságoktól, nedvességtől és szennyeződésektől védett, hanem a vandalizmus és az esetleges lopás ellen is nagyobb biztonságot nyújt.
A Pullman 2 futóműves Debon Cargo pótkocsi nagy előnye továbbá az alacsony padló és az alacsony rakodóperem, amelyek kedvező rámpaszöget biztosítanak. Ez jelentősen megkönnyíti motorkerékpárok, quadok, gépek, valamint nehezebb vagy nagyobb méretű rakományok felrakodását.
A pótkocsi hátsó része praktikus 2 az 1-ben nyitórendszert használ – a hátsó rámpa használható felhajtó rámpaként, vagy oldalra nyitható hagyományos ajtóként. További praktikus előnyt jelentenek az első zárható oldalsó ajtók, amelyek a gyártónál feláras felszereltségnek számítanak, azonban a PK Technik Trailers kínálatában már az alapár részét képezik, mivel a legtöbb vásárló igényli őket.
A robusztus tűzihorganyzott váz a poliészter karosszériával kombinálva hosszú élettartamot és magas korrózióállóságot biztosít egész éves használat mellett is.
A Debon Cargo pótkocsi ideális az alábbiak szállítására:
- motorkerékpárok
- quadok
- elektromos kerékpárok
- kerékpárok
- értékes áruk
- szerszámok és technika
- sportfelszerelések
A Debon Cargo Európa egyik legnépszerűbb zárt pótkocsija az alábbiak kombinációjának köszönhetően:
- kényelmes menettulajdonságok
- aerodinamikus dizájn
- prémium kivitelezés
- sokoldalú felhasználás
- alacsony tömeg
A Debon Cargo műszaki adatai
- Össztömeg: 1300 kg (750 kg-ra csökkenthető)
- Saját tömeg: 445 kg
- Hasznos teherbírás: 855 kg
- Járműkategória: O2 (O1 kategóriára módosítható)
- Külső méretek: 425 × 202 × 202 cm
- Belső méretek: 300 × 150 × 165 cm
- Oldalsó ajtó méretei: 105 × 63 cm
- Hátsó rámpa méretei: 150 × 155 cm
- Futómű: Pullman 2 rugókkal és lengéscsillapítókkal
- Karosszéria: teljes üvegszálas monoblokk
- R14 kerekek: 5.5Jx14, 5x112, 185/65 R14
- R13 kerekek: 4.5Jx13, 5x112, 165 R13 C
- Tervezési sebesség: 140 km/h
- Fékrendszer: KNOTT
A Debon Cargo pótkocsi felszereltsége
- Tökéletes Pullman 2 futómű
- Hátsó billenő rámpa / ajtó
- Zárható oldalsó ajtók
- Belső világítás
- KNOTT fékrendszer
- 4 rögzítőszem a padlóban
- 2 kihúzható támasztóláb
- 2 kerékék
Debon Cargo opcionális felszereltség
- pótkerék
- R14 alumínium kerekek
- biztonsági zár a hátsó rámpához
ACE BIKES kiegészítők motorkerékpárokhoz

- hevederek a motorkerékpár rögzítéséhez
- állványok a motorkerékpárok biztonságos szállításához

![]()
Tökéletes PULLMAN 2 futómű 
A Cheval Liberté futómű a Pullman 2 rendszer minden kerekének független felfüggesztését használja, rugókkal és lengéscsillapítókkal felszerelve. Ennek köszönhetően a pótkocsival való utazás jelentősen kényelmesebb nemcsak a szállított rakomány, hanem a vontató jármű és utasai számára is. A pótkocsi stabilabb, kevésbé pattog és jobban csillapítja az úthibákat.

A Debon és a Cheval Liberté márkákról
A Cheval Liberté 1995 óta Európa egyik legjelentősebb lószállító pótkocsi gyártója. A Debon márka alatt modern zárt és hidraulikusan billenő pótkocsikat gyárt, nagy hangsúlyt fektetve a kényelemre, a biztonságra, az aerodinamikára és a prémium minőségre.
A Cheval Liberté / Debon gyártási kapacitása évente akár 15 000 legyártott pótkocsit is elér, amellyel az Európai Unió legnagyobb pótkocsigyártói közé tartozik.












Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Debon Cargo – aerodinamikus üvegszálas zárt pótkocsi |
|---|---|
| Utánfutó típusa: | Zárt dobozos utánfutó, Quad utánfutók, Motorkerékpár-szállító utánfutó |
| Felhasználás: | lakókocsi, mobil műhely, mobilbolt, rtékesítési stand, dobozos pótkocsi, poggyászszállítás, kerékpárszállítás, motorkerékpár-szállítás, quad szállítás, sportfelszerelések szállítása |
| Tengelyek száma: | 1 |
| Fékezett / fékezetlen: | FÉKEZETT |
| Tengely típusa: | FÜGGETLEN |
| Összecsukható: | NEM |
| Össztömeg: | 1300 kg |
| Saját tömeg: | 445 kg |
| Hasznos teher: | 855 kg |
| Tömegcsökkentés: | 750 - 1300 kg |
| Teljes hossz: | 425 cm |
| Teljes szélesség: | 195 cm |
| Teljes magasság: | 203 cm |
| Rakfelület hossza: | 300 cm |
| Rakfelület szélessége: | 150 cm |
| Rakfelület magassága: | 32 cm |
| Belső magasság: | 165 cm |
| Átjárónyílás magassága: | 160 cm |
| Tervezési sebesség: | 140 km/h |
| Pótkerék: | FELÁRÉRT |
| Tengely lengéscsillapítók: | AZ ÁR TARTALMAZZA |
1) Debon Cargo 1300 pótkocsik PKtechnik pótkocsik
2) Debon Cargo fehér FR
3) Debon Cargo FR
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!