Debon C400 ALU biały – przyczepa kontenerowa zamknięta
Kod: C400 ALU WHITEProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Szukasz wyjątkowo jakościowej przyczepa z hamulcem, z kim możesz przetransportować prawie wszystko? W takim razie zdecydowanie możemy polecić ten model Debon C400 od renomowanego producenta Cheval Liberté, który produkuje najbardziej pożądane przyczepy w Europie. Ten aerodynamiczny przyczepa skrzyniowa nadaje się na przykład do transport motocyklowyw zależności od potrzeb może przewozić skutery, quady i sprzęt sportowy, ale także niemal każdy ładunek, w tym ponadgabarytowy. Może być ciągnięty za samochodem przez każdą osobę z normalnym prawo jazdy sk. Bjeśli całkowita masa zestawu nie przekracza 3500 kg.
Profesjonalna przyczepa kontenerowa Debon C400 to największa jednoosiowa przyczepa kontenerowa w ofercie firmy. Pod względem wymiarów jest identyczna z dwuosiową przyczepą Debon C500, ale jest wyposażona tylko w jedną półoś PULLMAN2. Doskonale resorowane podwozie z niezależnym zawieszeniem kół doskonaleradzi sobie z nierównymi drogami i przeszkodami, dzięki czemu jazda z tą przyczepą jest nie tylko bardzo wygodna, ale także bezpieczna, zarówno dla ładunku, jak i kierowcy.
Rampa, którą można otworzyć na bok jak drzwi, oraz podłoga są wykonane z profili aluminiowych z zamkami, które sprawiają, że przyczepa oferuje bardzo dobre twierdza, długa długość życia taj niska masa eksploatacyjna.
Ściany boczne są połączone z monoblokową laminowaną nadbudową dachu o grubości ok. 8 mm, co zapewnia doskonałą aerodynamikę i sztywność całej przyczepy. Podwozie i rama są cynkowane ogniowo, co zapewnia wysoką odporność na korozję.
Oczywiście nie zabrakło również automatycznego koła podporowego i tylnych podpór, które umożliwiają łatwy i wygodny załadunek i rozładunek przewożonego ładunku bez konieczności podłączania przyczepy do pojazdu. Przyczepa skrzyniowa Debon C400 ma zamykane drzwi boczne i wytrzymałe aluminiowe koła. Jako oficjalny importer akredytowany przez Ministerstwo Transportu Republiki Czeskiej , możemy zmniejszyć podstawową masę brutto naczepy z 1300 kg do 750 kg.
Parametry techniczne przyczepy Debon C400:
- Weryfikowalność: 760kg
- Masa robocza: 540 kg
- Całkowita waga: 1300kg (może utrzymać 750 kg)
- Kategorie przyczep: O2 (dostępne na O1)
- Wymiary zewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 445 cm x 215 cm x 237 cm
- Wymiary wewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 315 cm x 165 cm x 198 cm
- Wymiary prawych drzwi bocznych: 105 x 63 cm
- Wymiary tylnej rampy (szer. x wys.): 165x145 cm
- Ściany boczne: ALU (aluminiowe profile zamknięte)
- Podwozie: Pullman 2 ze sprężynami i amortyzatorami
- Prędkość projektowa: 140 kilometrów na godzinę
- Koła: ALU, opony 185/65 R14
- Hamulce: hamowane
Wyposażenie przyczepy Debon C400 z kołami ALU:
- Tylna rampa/drzwi przechylne ze stężeniami bocznymi
- Ściany boczne z anodyzowanego aluminium
- Zamykane prawe drzwi boczne
- Aluminiowa podłoga panelowa z zamkami
- Rama i podwozie ocynkowane ogniowo
- Sekcja dachowa wykonana z monobloku laminowanego 8 mm
- Hamulec najazdowy KNOTT
- 4 podstawowe uchwyty mocujące w podłodze
- Oświetlenie wewnętrzne
- Okablowanie 13 PIN
- Automatyczne koło podporowe
- Nogi podporowe
- Kliny blokujące
Dodatkowe wyposażenie przyczepy Debon C400
- zapasowe koło aluminiowe R 14
- rezerwa felga stalowa R14 185/65
- uchwyt koło zapasowe do montażu wewnętrznego
- blokada bezpieczeństwa tylne rampy
W przypadku przyczep jednoosiowych zdecydowanie zalecamy zakup zapasowego koła.
Akcesoria motocyklowe
Przyczepa ta może być holowana z licencją grupy B, o ile masa zestawu nie przekracza 3500 kg.
Idealne podwozie PULLMAN2 
Podwozie Cheval Liberté ma doskonałe niezależne zawieszenie (Pullman2) dla każdego koła, wyposażone w sprężyna a amortyzator. Dzięki temu prowadzenie przyczepy jest bardzo komfortowe nie tylko dla przewożonego ładunku, ale także dla pojazdu ciągnącego i jego załogi. Koniec z nieprzyjemnymi wstrząsami powodowanymi przez przyczepę.

Wyprodukowane kolory przyczepy Debon (dach i przód):
- połyskujący biały (RAL10000)
- połyskujący czarny (RAL28020)
- ciemnoszary (RAL7016)
- Żelazo szare (RAL1011)
- niebieski (RALL 5011)

O Debon i Cheval Liberté:

Francuska firma Cheval Liberté, który jest dostępny na rynku od 1995 roku, jest absolutnym hitem największa sprzedaż naczep w Europie. Pod marką Debon opracowuje i sprzedaje naczepy skrzyniowe i składane, korzystając z doświadczenia branżowego i inżynieryjnego zdobytego przez ponad 25 lat w branży skrzyń dla koni.
Standardy naczep Debon zbliżają się do standardów motoryzacyjnych dzięki bezkonkurencyjnemu Podwozie Pullman 2 z niezależnym zawieszeniem na każdym kole, zapewniającym idealnie płynną jazdę, wraz z aerodynamicznym kształtem nadwozia przyczepy Debon mogą zatem zaoferować nie tylko znaczące oszczędność paliwa, ale przede wszystkim bardzo wysoki komfort pojazdu holującego i transportował ładunki.
"Na rynkach Europy Zachodniej Cheval Liberté ma świetne wyniki 50% rejestracja nowych przyczep do transportu zwierząt gospodarskich i koni. Pozostałe 50% należy do wszystkich pozostałych producentów łącznie. To samo w sobie dowodzi, że Wolność konia jest absolutnym liderem na rynku „w swojej dziedzinie” – mówi Pavel Kabele, właściciel firmy PK Technik Trailers, który jest oficjalnym importerem naczep Cheval Liberté i Debon na Czechy.
"Ta wyjątkowa popularność i jakość jest również podstawą marki przyczep skrzyniowych Debon, która nie ma sobie równych na rynku dzięki doskonałemu podwoziu i aerodynamicznemu kształtowi nadwozia. O jakości zwiastunów świadczy również fakt, że Możliwość reklamacji przyczep typu Debon Box jest zasadniczo zerowaw naszym salonie"
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przyczepy skrzyniowe Cheval Liberté DEBON C400 |
|---|---|
| Typ przyczepy: | Przyczepa skrzyniowa, Przyczepy do quadów, Przyczepa do motocykli |
| Zastosowanie: | karawana, warsztat mobilny, sklep mobilny, stoisko sprzedaży, przyczepa skrzyniowa, transport bagażu, transport rowerowy, transport motocyklowy, Transport quadem, transport sprzętu sportowego |
| Liczba osi: | 1 |
| Hamowany / niehamowany: | HAMOWANY |
| Typ osi: | NIEZALEŻNE |
| Składanie: | NIE |
| Masa całkowita: | 1300kg |
| Masa własna: | 540kg |
| Ładowność: | 760kg |
| Redukcja masy: | 750 - 1300kg |
| Długość całkowita: | 445cm |
| Szerokość całkowita: | 215 cm |
| Wysokość całkowita: | 237 cm |
| Długość powierzchni ładunkowej: | 315 cm |
| Szerokość powierzchni ładunkowej: | 165 cm |
| Wysokość powierzchni ładunkowej: | 32 cm |
| Wysokość wewnętrzna: | 201 cm |
| Prędkość konstrukcyjna: | 140 kilometrów na godzinę |
| Koło zapasowe: | ZA DOPŁATĄ |
| Amortyzatory osi: | W CENIE |
Podvozek přívěsů Debon, podvozek Pullman2
Przyczepy Debon C400 PKtechnik Trailers
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.