Autopřepravník Brian James A-Transporter 5.0x2.0 m, 3000 kg, VDI 2700
Kod: 130-5020-30-2-12Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
![]()
Gama A-Transporter stanowi szczyt rozwoju w segmencie otwartych transporterów. Charakteryzuje się wytrzymałą, ocynkowaną ogniowo ramą i bardzo niską wysokością załadunku, co zapewnia elastyczność podczas załadunku nawet bardzo niskich samochodów sportowych. Transportery A są dostępne z powierzchnią ładunkową o długości od 2,70 m do 5,00 m w wersji jedno- lub dwuosiowej. Podstawowe wyposażenie obejmuje zintegrowane wysuwane rampy o długości 1,90 m dla przyczep jednoosiowych lub 2,40 m dla przyczep dwuosiowych, zamykany schowek w przestrzeni ładunkowej, koło zapasowe i tylne podpory. Transporter można również doposażyć w ręczną lub elektryczną wciągarkę, dodatkową skrzynię do przechowywania np. kanistrów, amortyzatory osi lub uchwyt na drugi zestaw kół.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Transportery samochodowe Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Typ przyczepy: | Autotransporter, Autotransporter uchylny, Platforma płaska |
| Zastosowanie: | transport samochodowy, transport motocyklowy, Transport quadem, transport maszyn budowlanych, transport mini koparki, transport drewna, transport towarów paletyzowanych |
| Hamowany / niehamowany: | HAMOWANY |
| Liczba osi: | 2 |
| Typ osi: | SKRĘTNA |
| Składanie: | NIE, TAK, MANÁLNĚ, ELEKTROHYDRAULICZNY |
| Masa całkowita: | 3000kg |
| Masa własna: | 800kg |
| Ładowność: | 2200kg |
| Długość całkowita: | 670 cm |
| Szerokość całkowita: | 239 cm |
| Wysokość całkowita: | 67 cm |
| Długość powierzchni ładunkowej: | 503 cm |
| Szerokość powierzchni ładunkowej: | 200 cm |
| Wysokość powierzchni ładunkowej: | 52 cm |
| Długość najazdów: | 200 cm |
| Prędkość konstrukcyjna: | 140 kilometrów na godzinę |
| Koło zapasowe: | W CENIE |
| Amortyzatory osi: | ZA DOPŁATĄ |
Transporter 360°
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.