Brian James A-Transporter 4,5 × 2,1 m, 3000 kg, VDI 2700
Kod: 130-4521-30-2-12Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu

Profesjonalna brytyjska laweta samochodowa
Brian James A Transporter to zmodernizowana laweta samochodowa o DMC 3000 kg z roku modelowego 2025, zaprojektowana do bezpiecznego transportu pojazdów, motorsportu oraz profesjonalnej logistyki. Wyróżnia się bardzo nisko położoną platformą załadunkową, płaską platformą oraz wewnętrznie chowanymi najazdami Easy-Glide, dzięki którym umożliwia załadunek nawet bardzo niskich pojazdów przy minimalnym kącie najazdu.
W przeciwieństwie do standardowych lawet umożliwia bezpieczny załadunek nawet ekstremalnie niskich samochodów sportowych bez ryzyka uszkodzenia.
Dla klientów, którzy oczekują więcej niż od zwykłej lawety, A Transporter stanowi połączenie przemyślanej konstrukcji, profesjonalnego wyposażenia i wysokiej wartości użytkowej w codziennej eksploatacji. Seria została zaprojektowana przez producenta z myślą o holowaniu i transporcie pojazdów, logistyce transportowej oraz motorsporcie.
Najważniejsze zalety
Bezpieczny załadunek samochodów sportowych, obniżonych i delikatnych. Zaledwie 7,5° lub 11,5°.
Łatwiejsza obsługa, precyzyjniejszy wjazd i wygodniejsze mocowanie pojazdu.
Szybkie użycie bez zbędnych czynności i maksymalna praktyczność.
Idealna do motorsportu, usług holowniczych i codziennej pracy.
Profesjonalny standard bezpiecznego mocowania transportowanego pojazdu.
Co docenisz w praktyce
- wyższy komfort przy częstym użytkowaniu
- łatwiejsza obsługa pojazdu niejeżdżącego
- szybkie wysuwanie najazdów bez skomplikowanej obsługi
- bezpieczniejszy załadunek niskich i sportowych samochodów
- maksymalna stabilność dzięki kołom umieszczonym obok platformy
- płaska platforma ułatwiająca wjazd i mocowanie pojazdu
Dane techniczne
- Dopuszczalna masa całkowita: 3000 kg
- Masa własna: 795 kg
- Ładowność: 2205 kg
- Powierzchnia ładunkowa: 4530 × 2100 mm
- Wymiary całkowite: 6205 × 2490 mm
- Wysokość platformy ładunkowej: 520 mm
- Kąt najazdu bez hydrauliki: 11,5°
- Kąt najazdu z hydrauliką: 7,5°
- Zintegrowane najazdy: 2000 mm
- Opony: 155/70 R12C 104N
- Felgi aluminiowe: 4.5Jx12 ET 30, 5x112
- Prędkość konstrukcyjna: 140 km/h
- Osie: AL-KO 1500 kg
Dokładna masa może się różnić w zależności od wybranego wyposażenia.
Parametry dodatkowe
- Długość całkowita: 6205 mm
- Szerokość całkowita: 2490 mm
- Długość powierzchni ładunkowej: 4530 mm
- Szerokość powierzchni ładunkowej: 2100 mm
- Wysokość powierzchni ładunkowej: 520 mm
- Liczba osi: 2
- Typ przyczepy: laweta samochodowa
- Certyfikacja: VDI 2700
Wyposażenie standardowe w cenie
- felgi aluminiowe
- aluminiowe koło zapasowe
- pełne oświetlenie LED
- najazdy Easy-Glide 2000 mm
- zamykany zaczep kulowy
- schowek w podłodze
- tylne podpory
- certyfikat VDI 2700
Wyposażenie opcjonalne
- ręczne lub elektrohydrauliczne przechylenie
- ręczna lub elektryczna wyciągarka
- akumulator pokładowy i rozwiązanie do ładowania
- TYRE RACK – uchwyt na komplet kół
- FUEL BOX – skrzynka na kanistry
- kliny pod koła
- podkładki pod koła
- pasy mocujące
- amortyzatory osi
Dla kogo A Transporter jest idealny
- właściciele samochodów sportowych i obniżonych
- warsztaty i firmy holownicze
- wymagający użytkownicy prywatni
- importerzy i sprzedawcy pojazdów
- zespoły wyścigowe i motorsport
Nasza rekomendowana konfiguracja
Dla maksymalnego komfortu załadunku i zastosowań profesjonalnych zalecamy wyposażyć przyczepę w elektrohydrauliczne przechylenie, elektryczną wyciągarkę oraz akumulator pokładowy.
- pasy mocujące
- kliny pod koła
- zestaw elektrycznej wyciągarki
- elektrohydrauliczne przechylenie
- akumulator pokładowy i jednostka sterująca


.jpg)
.jpg)
.jpg)

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Transportery samochodowe Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Typ przyczepy: | Autotransporter, Autotransporter uchylny, Platforma płaska |
| Korzystanie: | transport samochodowy, transport motocyklowy, Transport quadem, transport maszyn budowlanych, transport mini koparki, transport drewna, transport towarów paletyzowanych |
| Hamulce przyczepy: | Hamowany |
| Typ osi: | Oś skrętna |
| Liczba osi: | 2 |
| Składanie: | NIE, TAK, MANÁLNĚ, ELEKTROHYDRAULICZNY |
| Całkowita waga: | 3000kg |
| Masa operacyjna: | 795 kilogramów |
| Ładunek: | 2205 kg |
| Całkowita długość: | 620 cm |
| Całkowita szerokość: | 249 cm |
| Całkowita wysokość: | 69 cm |
| Długość obszaru załadunkowego: | 453 mm |
| Szerokość obszaru załadunkowego: | 211 cm |
| Wysokość obszaru załadunku: | 52 cm |
| Długość rampy: | 200 cm |
| Prędkość projektowa: | 140 kilometrów na godzinę |
| Koło zapasowe w zestawie: | wliczone w cenę |
| Amortyzatory osi: | ZA DOPŁATĄ |
Transporter 360°
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Lista ocen
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.