Wózek startowy GYS DIAG STARTIUM 60-24
Kod: 026520Opis szczegółowy produktu
Mobilny wózek startowy GYS DIAG STARTIUM 60-24 to urządzenie 3 w 1 oferujące zaawansowaną konserwację wszystkich typów akumulatorów 6/12/24 V (z elektrolitem ciekłym, żelowym, AGM, Start&Stop, wapniowym, VRLA, EFB itp.). Wybierz poziom "Uniwersalny", aby zapewnić bezpieczne ładowanie dowolnego typu akumulatora.
Ładowanie bez nadzoru lub wyjmowanie akumulatora z pojazdu. Urządzenie stale analizuje stan baterii i automatycznie dostosowuje napięcie wyjściowe. Aktualny stan można monitorować przez cały czas na cyfrowym ekranie, który wyświetla napięcie i aktualny procent naładowania.
Chroniąc elektronikę pojazdu, jak wspomniano, akumulator nie musi być wyjmowany z pojazdu ani odłączany. Brak ryzyka iskrzenia. Zaciski ładowania nie są pod napięciem, jeśli nie są podłączone do akumulatora. Nawet bardzo rozładowane akumulatory o napięciu (< 1 V) mogą być ładowane, jeśli akumulator nie jest uszkodzony.
Funkcja timera gwarantuje bezpieczne ładowanie bez żadnego ryzyka. SOS Recovery dla zasiarczonych akumulatorów umożliwia odzyskiwanie i ładowanie akumulatorów, które już rozpoczęły proces zasiarczania. Inteligentny rozruch, który automatycznie wykrywa uszkodzony lub mocno zasiarczony akumulator. W tym przypadku nie dostarcza żadnego prądu, aby uniknąć uszkodzenia elektroniki pojazdu. Obsługa baterii (tylko 12V) - urządzenie dostarcza do 60A podczas pracy diagnostycznej. Wybierz funkcję DIAG+, aby ustawić napięcie (zakres 12-15 V) zgodnie z wymaganiami producenta.
Główne zalety:
- wszystkie typy akumulatorów 6/12/24V
- ładowanie nawet bardzo rozładowanych akumulatorów (< 1 V)
- 100% bezpieczeństwa podczas ładowania
- regulator czasowy
- automatyczny start z zapisaniem ostatnio używanych parametrów
- funkcja testu alternatora do wykrywania usterek
- wskazanie błędu na ekranie cyfrowym
Parametry:
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Etapy sterowania ładowaniem: | 5+ Początek |
| Napięcie ładowania: | 6/12/24V |
| Pojemność baterii: | 6V (20 - 900Ah), 12V (20 - 900Ah), 24V (20 - 550Ah) |
| Prąd ładowania AC: | 6 V (40 A), 12 V (60 A), 24 V (40 A) |
| Efektywny prąd ładowania: | 6 V (65 A), 12 V (95 A), 24 V (65 A) |
| Prąd rozruchowy 1 V/C: | 6V (-), 12V (300A), 24V (280A) |
| Prąd początkowy 0 V/C: | 6V (-), 12V (430A), 24V (410A) |
| Wymiary: | 475 x 520 x 900 mm |
| Waga: | 34 kilogramy |
Akta
Co to jest za spółka GYS? (POL)
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.