Basculantă BRIAN JAMES 320x170, 3500 kg
Cod: 526-3116-35-2-12Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
![]()
Cea mai robustă remorcă de marfă pliabilă hidraulic cu două motoare hidraulice (tije de piston), de la compania britanică BRIAN JAMES, cu o baterie încorporată pentru independentă independentă înclinarea sursei de alimentare, fără a fi necesară o racordare a unei surse de energie electrică. Acesta este produs în mai multe versiuni, cu o gamă largă de echipamente de bază și o gamă largă de opțiuni individuale de personalizare.
Parametrii tehnici Basculantă 3500 kg
model 526-3116-35-2-12
- Greutate totală: 3500 kg
- Greutate operațională: 972 kg
- Capacitate de încărcare: 2528 kg
- Lungimea zonei de încărcare: 3200 mm
- Lățimea zonei de încărcare: 1100 mm
- Lungime totală: 4530 mm
- Lățimea totală: 1710 mm
- Înălțimea peretelui lateral: 300 mm
- Înălțimea de încărcare: 730 mm
- Înălțimea cuplului de remorcare: 400 mm
- Dimensiunile roților: 195/60 R12 C
- Bacsis pentru remorcă: DA
Echipament standard pentru remorcă:
- Culoarea peretelui lateral: galben
- Jante: oțel 195/60 R12C
- 2x motor hidraulic electro-hidraulic
- Rampă de depozitare: DA (sub zona de încărcare)
- Față din spate cu închidere laterală: cost suplimentar
- Raiduri: NU, taxă suplimentară, în funcție de tip
- Roată de rezervă: DA inclusă
- Roată de sprijin: DA
- Iluminare completă LED
- Dispozitiv de remorcare cu blocare
- Cutie de accesorii:
-
înclinarea telecomenzii
-
conector pentru încărcătorul C-TEC
-
cabluri de pornire pentru posibila alimentare de la vehiculul de tractare atunci când bateria remorcii este descărcată
Echipament la cost suplimentar:
- Al doilea rând de pereți laterali
- Al doilea rând de pereți laterali foarte înalți (660 mm)
- prin combinarea unei fețe din spate cu o închidere laterală
- Curele de prindere pentru transportul încărcăturii
- Set de indicatori de strângere a piulițelor de roată
- Roți ALU R10 sau R12
- Troliu electric
- Rampe de acces
- Amortizoare pe ax

Parametri suplimentari
| Categorie: | Remorci basculante Brian James |
|---|---|
| Tip remorcă: | Remorcă basculantă, Platformă plană, basculabil, Remorcă, Remorcă platformă cu prelată |
| Utilizare: | remorcă de marfă, Transport ATV, transportul mașinilor de construcții, transport cu miniexcavator, transport de beton, transportul nisipului, transportul lemnului, transportul verdeata |
| Număr de axe: | 2 |
| Frânat / nefrânat: | FRÂNAT |
| Tip axă: | TORSIUNE |
| Pliere: | DA, JEDNOSTRANNĚ, ELECTROHIDRAULIC |
| Greutate totală: | 3500 kg |
| Greutate proprie: | 972 kg |
| Sarcină utilă: | 2528 kg |
| Lungime totală: | 453 cm |
| Lățime totală: | 171 cm |
| Înălțime totală: | 111 cm |
| Lungimea suprafeței de încărcare: | 320 cm |
| Lățimea suprafeței de încărcare: | 170 cm |
| Înălțimea suprafeței de încărcare: | 73 cm |
| Lungimea rampelor: | 180 cm, 235 cm |
| Viteză constructivă: | 140 km/h |
| Roată de rezervă: | INCLUS |
| Amortizoare pentru osie: | CONTRA COST SUPLIMENTAR |
| Diametrul roții: | R12 |
360°
Brian James Tipper
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
2 evaluări
5
4
3
2
1
Lăsați un rating
Listă recenzii
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!