Autopřepravník Brian James A-Transporter 5.0x2.0 m, 3000 kg, VDI 2700
Cod: 130-5020-30-2-12Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
![]()
Gama A-Transporter reprezintă apogeul dezvoltării în segmentul transportoarelor deschise. Are un cadru durabil galvanizat la cald și o înălțime de încărcare foarte mică, care asigură flexibilitate la încărcarea chiar și a mașinilor sport foarte joase. A-Transporturile sunt disponibile cu lungimi ale suprafeței de încărcare de la 2,70 m la 5,00 m, în versiuni cu o singură axă sau cu două axe. Echipamentul de bază include rampe retractabile integrate cu o lungime de 1,90 m pentru remorcile cu o singură axă sau de 2,40 m pentru remorcile cu două axe, spațiu de depozitare blocabil în zona de încărcare, roată de rezervă și picioare de sprijin spate. Transportatorul poate fi, de asemenea, echipat ulterior cu un troliu manual sau electric, o cutie suplimentară pentru depozitarea, de exemplu, a bidonelor, amortizoare de osie sau un suport pentru un al doilea set de roți.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Transportatori auto Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Tip remorcă: | Autotransportor, Autotransportor basculabil, Platformă plană |
| Utilizare: | transport auto, transport cu motociclete, Transport ATV, transportul mașinilor de construcții, transport cu miniexcavator, transportul lemnului, transport de mărfuri paletizate |
| Frânat / nefrânat: | FRÂNAT |
| Număr de axe: | 2 |
| Tip axă: | TORSIUNE |
| Pliere: | NU, DA, MANÁLNĚ, ELECTROHIDRAULIC |
| Greutate totală: | 3000 kg |
| Greutate proprie: | 800 kg |
| Sarcină utilă: | 2200 kg |
| Lungime totală: | 670 cm |
| Lățime totală: | 239 cm |
| Înălțime totală: | 67 cm |
| Lungimea suprafeței de încărcare: | 503 cm |
| Lățimea suprafeței de încărcare: | 200 cm |
| Înălțimea suprafeței de încărcare: | 52 cm |
| Lungimea rampelor: | 200 cm |
| Viteză constructivă: | 140 km/h |
| Roată de rezervă: | INCLUS |
| Amortizoare pentru osie: | CONTRA COST SUPLIMENTAR |
Un Transporter 360°
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!