Brian James A-Transporter 4,5 × 2,1 m, 3000 kg, VDI 2700
Cod: 130-4521-30-2-12Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
BRIAN JAMES TRAILERS A-TRANSPORTER 130-4521-30-2-12

Platformă auto premium din Marea Britanie
Brian James A Transporter este o platformă auto de 3000 kg modernizată pentru anul model 2025, destinată transportului sigur al vehiculelor, motorsportului și utilizării profesionale. Se remarcă prin platforma de încărcare extrem de joasă, platforma plană și rampele Easy-Glide integrate, care permit încărcarea chiar și a vehiculelor foarte joase.
Permite încărcarea sigură a mașinilor sport și coborâte fără risc de deteriorare.
Avantaje principale
Unghi de încărcare redus
Doar 7,5° sau 11,5°.
Doar 7,5° sau 11,5°.
Platformă plană
Manipulare mai ușoară.
Manipulare mai ușoară.
Rampe Easy-Glide
Utilizare rapidă.
Utilizare rapidă.
Utilizare profesională
Certificare VDI
Date tehnice
- Masă totală: 3000 kg
- Masă proprie: 795 kg
- Sarcină utilă: 2205 kg
- Suprafață: 4530 × 2100 mm
- Dimensiuni: 6205 × 2490 mm
- Înălțime: 520 mm
- Rampe: 2000 mm
- Anvelope: 155/70 R12C
- Axe: AL-KO 1500 kg
Parametri suplimentari
- Lungime: 6205 mm
- Lățime: 2490 mm
- Lungime platformă: 4530 mm
- Lățime platformă: 2100 mm
- Înălțime platformă: 520 mm
- Axe: 2
- Tip: platformă auto
Variante de culori

Video produs
Galerie produs

Parametri suplimentari
| Categorie: | Transportatori auto Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Tip remorcă: | Autotransportor, Autotransportor basculabil, Platformă plană |
| Folosirea: | transport auto, transport cu motociclete, Transport ATV, transportul mașinilor de construcții, transport cu miniexcavator, transportul lemnului, transport de mărfuri paletizate |
| Frâne de remorcă: | Frânat |
| Tipul axei: | Axă de torsiune |
| Număr de axe: | 2 |
| Pliere: | NU, DA, MANÁLNĚ, ELECTROHIDRAULIC |
| Greutatea totală: | 3000 kg |
| Greutate operațională: | 795 kg |
| Încărcătură utilă: | 2205 kg |
| Lungime totală: | 620 cm |
| Lățimea totală: | 249 cm |
| Înălțimea totală: | 69 cm |
| Lungimea zonei de încărcare: | 453 mm |
| Lățimea zonei de încărcare: | 211 cm |
| Înălțimea zonei de încărcare: | 52 cm |
| Lungimea rampei: | 200 cm |
| Viteza de proiectare: | 140 km/h |
| Roată de rezervă inclusă: | incluse in pret |
| Amortizoare pentru osie: | CONTRA COST SUPLIMENTAR |
Un Transporter 360°
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
5,0
1 evaluare
Adăugaţi o evaluare
5
4
3
2
1
Listă recenzii
5
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!