Autopřepravník Brian James A-Transporter 5.0x2.0 m, 3000 kg, VDI 2700
Kód: 130-5020-30-2-12Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]()
Modelový rad A-Transporter predstavuje vrchol vývoja v segmente otvorených transportérov. Má odolný žiarovo pozinkovaný rám a veľmi nízku nakladaciu výšku, ktorá zaručuje flexibilitu pri nakladaní aj veľmi nízkych športových vozidiel. Transportéry A sú k dispozícii s dĺžkou ložnej plochy od 2,70 m do 5,00 m vo verziách s jednou alebo dvoma nápravami. Základná výbava zahŕňa integrované výsuvné rampy s dĺžkou 1,90 m pre jednonápravové prívesy alebo 2,40 m pre dvojnápravové prívesy, uzamykateľný úložný priestor v ložnej ploche, rezervné koleso a zadné oporné nohy. Transportér je možné vybaviť aj ručným alebo elektrickým navijakom, prídavným boxom na uloženie napr. kanistrov, tlmičmi nápravy alebo nosičom pre druhú sadu kolies.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Autopřepravníky Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Typ prívesu: | Autoprepravník, Sklopný autoprepravník, Rovná plošina |
| Použitie: | preprava automobilov, preprava motocyklov, preprava štvorkoliek, preprava stavebných strojov, preprava minibagrov, preprava dreva, preprava paletového tovaru |
| Brzdený / nebrzdený: | BRZDENÝ |
| Počet náprav: | 2 |
| Typ nápravy: | TORZNÁ |
| Sklápanie: | NE, ANO, MANÁLNĚ, ELEKTROHYDRAULICKY |
| Celková hmotnosť: | 3000 kg |
| Prevádzková hmotnosť: | 800 kg |
| Užitočné zaťaženie: | 2200 kg |
| Celková dĺžka: | 670 cm |
| Celková šírka: | 239 cm |
| Celková výška: | 67 cm |
| Dĺžka ložnej plochy: | 503 cm |
| Šírka ložnej plochy: | 200 cm |
| Výška ložnej plochy: | 52 cm |
| Dĺžka nájazdov: | 200 cm |
| Konštrukčná rýchlosť: | 140 km/h |
| Rezervné koleso: | V CENE |
| Tlmiče náprav: | ZA PRÍPLATOK |
A Transporter 360°
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.