Brzdový buben AL-KO 2050, 5x112, bez ložisek
Kód: 70118Související produkty
Detailní popis produktu
| kolová jednotka | AL-KO typ 2050 |
| kolový úchyt | 112x5 |
| pro ložiska | 2x kuželíkové ložisko |
| šířka brzdné plochy | pro čelisti šíře 50 mm |
| vnitřní průměr bubnu | 200 mm |
| výrobce | AL-KO |
||| Kompatibilní s ETI: 811225, 811230 |||

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové bubny |
|---|---|
| EAN: | 07011801 |
| Kolová jednotka: | AL-KO 2050 |
| Kolový úchyt: | 5x112 |
| Vnitřní průměr bubnu: | 200 mm |
| Šířka brzdné plochy: | čelisti šíře 50 mm |
| Ložisko: | 2x kuželíkové ložisko (neobsahuje) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.