Startovací vozík GYS DIAG STARTIUM 60-24
Código: 026520Descripción detallada del producto
Pojízdný startovací vozík GYS DIAG STARTIUM 60-24 je zařízení 3 v 1, které nabízí pokročilou údržbu pro všechny typy baterií 6/12/24V (s tekutým elektrolytem, gelové, AGM, Start&Stop, Calcium, VRLA, EFB atd.). Zvolte úroveň "Universal" a zajistěte bezpečné nabití baterie jakéhokoliv typu.
Nabíjení bez nutnosti dohledu nebo vyjmutí baterie z vozidla. Zařízení trvale analyzuje stav Vaší baterie a automaticky nastaví výstupní napětí. Aktuální stav můžete po celou dobu sledovat na digitální obrazovce, která zobrazuje napětí a aktuální procento nabití.
Ochrana elektroniky Vašeho vozidla, jak již bylo zmíněno baterii není nutné vyjmout z vozidla nebo ji odpojit. Žádné riziko vzniku jiskření. Nabíjecí svorky nejsou pod napětím, jestliže nejsou připojeny k baterii. Možnost nabití i vysoce vybitých baterií s napětím (< 1V) v případě, že baterie není poškozena.
Funkce časovače Vám zaručí bezpečné nabíjení bez jakéhokoliv rizika. SOS Recovery pro sulfatované baterie, umožňuje oživení a znovu nabití baterií, u kterých již začal proces sulfatace článků. Inteligentní startování, které pozná automaticky poškozenou nebo silně sulfatovanou baterii. V takovém případě nedodává žádný proud, aby nedošlo k poškození elektroniky vozidla. Podpora baterie (pouze 12V) - zařízení poskytuje až 60A během diagnostické práce. Zvolte funkci DIAG+ pro nastavení napětí (rozsah 12-15V) vyhovující požadavkům výrobce.
Hlavní výhody:
- všechny typy baterií 6/12/24V
- nabití i vysoce vybitých baterií (< 1 V)
- 100% bezpečnost během nabíjení
- časovač
- automatický start s uložením naposledy použitých parametrů
- testovací funkce alternátoru pro zjistění závad
- indikace závad na digitální obrazovce
Parametry:
| Napájecí napětí: | 230V |
| Nabíjecí regulační stupně: | 5+ Start |
| Nabíjecí napětí: | 6/12/24V |
| Kapacita baterií: | 6V (20 - 900Ah), 12V (20 - 900Ah), 24V (20 - 550Ah) |
| Nabíjecí proud stř.: | 6V (40A), 12V (60A), 24V (40A) |
| Nabíjecí proud efekt.: | 6V (65A), 12V (95A), 24V (65A) |
| Startovací proud 1 V/C: | 6V (-), 12V (300A), 24V (280A) |
| Startovací proud 0 V/C: | 6V (-), 12V (430A), 24V (410A) |
| Rozměry: | 475 x 520 x 900 mm |
| Hmotnost: | 34 kg |
Soubory
Clasificación del producto
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!
Dejar una valoración
Lista de calificaciones
Debate
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!