Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, včetně stabilizátoru AKS 3004
Código: 101502_101643_80005Productos relacionados
Descripción detallada del producto
Nájezdová brzda AL-KO 200V (AE EURO-2 200V) 2. generace je určena pro horní montáž na oj ve tvaru „ V " s úhlem rozevření ramen od 22 do 34 stupňů. Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně stabilizátoru AKS 3004, kličky a přítlačného segmentu držáku opěrného kolečka.
- Obsahuje stabilizátor AL-KO AKS 3004
- Maximální povolené svislé zatížení: 100 kg
- Pro celkovou hmotnost přívěsu: 1300 - 2000 kg
- Kombinovatelné s kolovou jednotkou: AL-KO 2361
- Spojka pro napojení táhla brzdového systému: M10
- Rozteč předních montážních otvorů: 120 mm
- Integrovaný držák opěrného kolečka: 48 mm
Převodový poměr přepákování nájezdové brzdy je nastaven napevno a nelze ho změnit pro jiné kolové jednotky.
Převodový poměr:
- 90:30 pro kolové jednotky - AL-KO 2361
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ne |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 1300 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 2000 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 100 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | AL-KO AKS 3004 |
| servisní číslo AL-KO (ETI) | 811611 |
ETI číslo naleznete na nájezdové brzdě. Číslo je označeno buď písmeny ETI nebo symbolem francouzského klíče
. Podle čísla ETI lze dohledat náhradní díly pro konkrétní model a provedení AL-KO výrobku.

Parámetros adicionales
| Categoría: | Frenos de inercia para lanzas en V |
|---|---|
| EAN: | 1015021234562 |
| kolová jednotka: | AL-KO 2361 |
| montovatelné na oj: | V-oj |
| Cabezas de acoplamiento para remolque: | AL-KO AKS 3004 |
| servisní číslo AL-KO (ETI): | 811611 |
| maximální povolené svislé zatížení (kg): | 100 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg): | 1300 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg): | 2000 |
| pro kolové jednotky: | AL-KO typ 2361 |
| spodní montáž: | ne |
| horní montáž: | ano |
Clasificación del producto
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!
Debate
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!