Nájezdová brzda KNOTT KF17-E (GF), spojka Winterhoff WW 220 R-A,
Código: 60006Productos relacionados
Konzola pro držák opěrného kola na brzdu KNOTT KF 7.5-20
EN STOCK
(6 pieza)
64,20 € IVA incluido
53 €
Stabilizátor pro přívěs Winterhoff WS 3000 D, vrt. KH12/12/12 mm
EN STOCK
(6 pieza)
392,50 € IVA incluido
324,40 €
Tažná spojka Winterhoff WW 220 R-A, 2200 kg, 45 mm, H12V12
EN STOCK
(10 pieza)
44,50 € IVA incluido
36,80 €
Páka ruční brzdy KNOTT KF13-20 (pro plynopružinový zásobník GF)
EN STOCK
(3 pieza)
74,10 € IVA incluido
61,30 €
Resorte de gas KNOTT KF-GF1 (990017.01) para palanca de freno de mano – freno de inercia KF13 KF20 KF27
EN STOCK
(>10 pieza)
52,20 € IVA incluido
43,20 €
Tažná trubka nájezdové brzdy KNOTT KF/KRV7,5-20 (pr. 45 mm)
EN STOCK
(1 pieza)
42,30 € IVA incluido
34,90 €
Dorazový kroužek KNOTT KF7.5 - KF30, na tyč 45-50 mm
EN STOCK
(>10 pieza)
4 € IVA incluido
3,30 €
Držák tlumiče nájezdové brzdy KNOTT KF7.5, KNOTT KF20
EN STOCK
(1 pieza)
8,20 € IVA incluido
6,80 €
Tandemové vahadlo lanovodů KNOTT, včetně spojovacího materiálu
EN STOCK
(3 pieza)
24,90 € IVA incluido
20,60 €
Pojistné lanko KNOTT 1055 mm s vidlicí (pro Cheval Liberte, Debon)
EN STOCK
(>10 pieza)
7,50 € IVA incluido
6,20 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
EN STOCK
(>10 pieza)
22,40 € IVA incluido
18,50 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
EN STOCK
(>10 pieza)
8 € IVA incluido
6,60 €
Descripción detallada del producto
Nájezdová brzda KNOTT KF13-E (GF) je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami: KNOTT typ 16-1365 (160x35) a typ 20-2425/1 (200x50).
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | KNOTT |
| minimální hmotnost přívěsu | 750 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 1400 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 100 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | KNOTT KK14-B |
Parámetros adicionales
| Categoría: | Frenos de inercia para lanzas en V |
|---|---|
| kolová jednotka: | KNOTT 16-1365 (160x35), KNOTT 20-2425 (200x50), KNOTT 25-2025 (250x40) |
| montovatelné na oj: | V-oj |
| Cabezas de acoplamiento para remolque: | WINTERHOFF 220 R-A |
| maximální povolené svislé zatížení (kg): | 100 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg): | 1100 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg): | 1700 |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda KNOTT KF20-A (GF)
EN STOCK
(4 pieza)
335,80 € IVA incluido
277,50 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), náhrada za KF27-A
EN STOCK
(4 pieza)
372,60 € IVA incluido
307,90 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-C (GF), pro přívěsy do 3000 kg
EN STOCK
(5 pieza)
511,40 € IVA incluido
422,60 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), brzda Cheval Liberté, Debon (2700 kg)
EN STOCK
(2 pieza)
546,70 € IVA incluido
451,80 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B, brzda pro Z-TRAILER AT27, tažná spojka AV30-A
EN STOCK
(3 pieza)
592,90 € IVA incluido
490 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-E, brzda pro Z-TRAILER AT30 + tažná spojka AV30-A
EN STOCK
(3 pieza)
665,50 € IVA incluido
550 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF) s DIN okem 40 mm
EN STOCK
(3 pieza)
768,50 € IVA incluido
635,10 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF) s konzolí pro držák opěrného kolečka
EN STOCK
(4 pieza)
769,50 € IVA incluido
636 €
Clasificación del producto
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!
Debate
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!