Nájezdová brzda KNOTT KFGL35-A (plechové těleso)
Código: 600077Productos relacionados
Stabilizátor pro přívěs KNOTT KS35, vrt. 14/14mm
EN STOCK
(6 pieza)
420,40 € IVA incluido
347,50 €
Tažná spojka KNOTT K35-A, 3500 kg, 50 mm, H14V14
EN STOCK
(4 pieza)
82,10 € IVA incluido
67,80 €
Tlumič nájezdové brzdy KNOTT KFG35-D, KFGL35-A
EN STOCK
(7 pieza)
72,60 € IVA incluido
60 €
Manžeta nájezdové brzdy KNOTT KFG 35
EN STOCK
(>10 pieza)
7,50 € IVA incluido
6,20 €
Pojistné lanko KNOTT 1055 mm s vidlicí (pro Cheval Liberte, Debon)
EN STOCK
(>10 pieza)
7,50 € IVA incluido
6,20 €
Madlo - rukojeť KNOTT ke KFG/KHA/KHD/KR HV
EN STOCK
(6 pieza)
10 € IVA incluido
8,20 €
Dorazový kroužek KNOTT KFG35, průměr 60 mm
EN STOCK
(8 pieza)
2,20 € IVA incluido
1,90 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
EN STOCK
(>10 pieza)
8 € IVA incluido
6,60 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
EN STOCK
(>10 pieza)
22,40 € IVA incluido
18,50 €
Brzdové táhlo M10x2000 mm, 4.6, pozinkované
EN STOCK
(2 pieza)
9 € IVA incluido
7,40 €
Brzdové táhlo M10x2200 mm, 4.6, pozinkované
EN STOCK
(2 pieza)
10 € IVA incluido
8,20 €
Brzdové táhlo M10x2700 mm, 4.6, pozinkované
EN STOCK
(3 pieza)
12,40 € IVA incluido
10,30 €
Brzdové táhlo M10x3000 mm, 4.6, pozinkované
EN STOCK
(7 pieza)
14,90 € IVA incluido
12,30 €
Descripción detallada del producto
Nájezdová brzda KNOTT KFGL35-A je vhodná pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | KNOTT |
| minimální hmotnost přívěsu | 1700 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 150 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | KNOTT K35-A |

Parámetros adicionales
| Categoría: | Frenos de inercia para lanzas en V |
|---|---|
| montovatelné na oj: | V-oj |
| Cabezas de acoplamiento para remolque: | KNOTT K35-C |
| maximální povolené svislé zatížení (kg): | 150 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg): | 1700 kg |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg): | 3500 |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda KNOTT KF20-A (GF)
EN STOCK
(4 pieza)
335,80 € IVA incluido
277,50 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), náhrada za KF27-A
EN STOCK
(4 pieza)
372,70 € IVA incluido
308 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-C (GF), pro přívěsy do 3000 kg
EN STOCK
(5 pieza)
511,50 € IVA incluido
422,70 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), brzda Cheval Liberté, Debon (2700 kg)
EN STOCK
(2 pieza)
546,80 € IVA incluido
451,90 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B, brzda pro Z-TRAILER AT27, tažná spojka AV30-A
EN STOCK
(3 pieza)
592,90 € IVA incluido
490 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-E, brzda pro Z-TRAILER AT30 + tažná spojka AV30-A
EN STOCK
(3 pieza)
665,50 € IVA incluido
550 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF) s DIN okem 40 mm
EN STOCK
(3 pieza)
768,70 € IVA incluido
635,30 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF) s konzolí pro držák opěrného kolečka
EN STOCK
(4 pieza)
769,70 € IVA incluido
636,10 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D, uzamykatelná tažná spojka KNOTT AV35
EN STOCK
(3 pieza)
780,50 € IVA incluido
645 €
Clasificación del producto
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!
Debate
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!