Skříňový přívěs DEBON C255 ALU®, BÍLÝ, 1300 kg
Código: C255 ALU WHITEProductos relacionados
Descripción detallada del producto
Potřebujete designový skříňový přívěs s širokým využitím za přijatelnou cenu? Pak vám můžeme jednoznačně doporučit přívěs DEBON C255 ALU od renomovaného francouzského výrobce Cheval Liberte Debon, který vyrábí nejžádanější skříňové přívěsy v Evropě.
Jedná se o nejmenší model v nabídce společnosti. Tento laminátový přívěs je ideální pro přepravu zavazadel, motocyklů, skútrů, malých čtyřkolek či jakéhokoliv jiného nákladu. Zejména se hodí pro obytné automobily a mikrobusy, které nemají dostatečný zavazadlový prostor. Za vozem jej může táhnout kdokoliv s běžným řidičským průkazem sk. B, pokud celková hmotnost soupravy nepřevyšuje 3500 kg.
Laminátová monobloková karoserie s integrovanými výztuhami odolnými proti deformacím zajišťuje vysokou tuhost přívěsu, zatímco protiskluzová podlaha z voděodolné přívěsové překližky je vybavena v základu 4 kotevními oky.
Podvozek a rám jsou žárově zinkované, což zajišťuje vysokou odolnost proti korozi. Ve standardní výbavě přívěsu je také opěrné kolečko a zadní podpěrné nohy, které umožňují snadné a pohodlné nakládání a vykládání přepravovaného nákladu bez nutnosti připojení přívěsu k vozidlu. Zadní rampa se díky osvědčenému systému výrobce dá otevřít i do boku jako dveře.
Tento bržděný přívěs má bočnice z dutých hliníkových profilů (ALU), do kterých lze připevnit nejrůznější příslušenství dle potřeb každého uživatele. Standardní výbava zahrnuje také pravé boční dveře a nápravy a brzdovou soustavu KNOTT. Díky tomu může nabídnout nejlepší poměr cena/výkon.
Základní celkovou hmotnost přívěsu vám jakožto ministerstvem dopravy oficiálně akreditovaný importér pro ČR můžeme snížit z 1300 kg až na 750 kg.
Pokud tedy hledáte praktický, elegantní a spolehlivý skříňový přívěs s širokým využitím za skvělou cenu, přívěs DEBON C255 ALU je tou správnou volbou!
Technické parametry přívěsu Debon C255 ALU
- Doložitelnost: 925 kg
- Provozní hm.: 375 kg
- Celková hm.: 1300 kg (lze na 750 kg)
- Kategorie přípojných vozidel: O2 (lze O1)
- Rozměry vnější (DxŠxV): 370 x 172 x 205 cm
- Rozměry vnitřní (DxŠxV): 251 x 130 x 156 cm
- Boční stěny: ALU (hliníkové duté profily)
- Boční dveře: pravé
- Rozměry bočních dveří: 105 x 63 cm
- Rozměr zadních dveří ŠxV: 125 x 150 cm
- Náprava a brzdová soustava: KNOTT
- Kola: R13, pneu 165/R13 C
- Brzdy: bržděný
- Konstrukční rychlost: 140 km/h
Výbava přívěsu Debon C255
- Podlaha z voděodolné přívěsové překližky
- Zadní výklopná rampa/dveře z hliníku
- Žárově zinkovaný podvozek odolný proti korozi
- Osvětlení vnitřního prostoru
- El. zásuvka 13 PIN
- Zajišťovací klíny
- Podpěrné nohy
- Opěrné kolo
- COC list
Příplatková výbava přívěsu Debon C255
- rezervní ocelové kolo s držákem pro vnitřní montáž
- tlumič nápravy
- bezpečnostní zámek zadní rampy
U jednoosých přívěsů rozhodně doporučujeme zakoupit rezervu.
Příslušenství k motocyklům
- stojany pro bezpečné parkování a přepravu
- popruhy k zafixování motocyklu
- manipulace s motocyklem
- nájezdové rampy
Tento přívěs lze táhnout s řidičským průkazem skupiny B, pokud souprava nepřevyšuje 3500 kg.

Přívěsy DEBON C255 jsou z ekonomických důvodů osazovány standardními nápravami od společnosti KNOTT.

Možnosti provedení bočních stěn u přívěsu Debon C255:
- PPL (PLYWOOD) přívěsová překližka 18 mm (bílá, šedá)
- FOAM (SANDWICH) hladký panel s izolační pěnou 18 mm
- ALU eloxované duté hliníkové profily 18 mm
Vyráběné barvy přívěsů Debon (střecha a přední část):
- bílá lesklá (RAL10000)
- černá lesklá (RAL28020)
- tmavě šedá (RAL7016)
- šedá IRON (RAL1011)
- modrá (RALL 5011)

O společnosti Debon a Cheval Liberté

Francouzská společnost Cheval Liberté, která na trhu působí od roku 1995, je absolutní špička v evropském prodeji přívěsů. Pod obchodní značkou Debon vyvíjí a prodává skříňové a sklopné valníkové přívěsy, přičemž vychází z průmyslových zkušeností a inženýrství získaných za více než 25 let v businessu výroby přepravníků pro koně.
Standardy přívěsů Debon se blíží automobilům díky bezkonkurenčnímu podvozku Pullman 2 s nezávislým zavěšením každého kola, které poskytuje perfektně plynulé jízdní vlastnosti, a společně s aerodynamickým tvarem karoserie přívěsů Debon tak může nabídnout nejen významnou úsporu paliva, ale především velmi vysoký komfort tažného vozidla a přepravovaného nákladu.
„Na západních evropských trzích má Cheval Liberté skvělých 50 % registrovanosti nových přívěsů pro přepravu hospodářských zvířat a koní. Zbylých 50 % mají všichni ostatní výrobci dohromady. To samo o sobě dokazuje fakt, že Cheval Liberté je absolutní jedničkou na trhu ve svém oboru,“ říká Pavel Kabele, majitel společnosti PK Technik Trailers, která je oficiálním importérem přívěsů Cheval Liberté a Debon pro Českou republiku.
„Na této výjimečné oblibě a kvalitě se zakládá také značka skříňových přívěsů Debon, která díky dokonalému podvozku a aerodynamickému tvaru karoserie nemá na trhu konstrukčně konkurenci. O kvalitě přívěsů hovoří rovněž fakt, že reklamovatelnost skříňových přívěsů Debon je v našem obchodním zastoupení v podstatě nulová.“
Parámetros adicionales
| Categoría: | Debon C255 con freno – Remolque cerrado 750–1300 kg |
|---|---|
| Tipo de remolque: | Remolque cerrado, Remolques para quads, Remolque para motocicletas |
| Uso: | caravana, taller móvil, tienda de móviles, puesto de ventas, remolque de caja, transporte de equipaje, transporte en bicicleta, transporte en motocicleta, transporte en vehículos todo terreno, transporte de material deportivo |
| Número de ejes: | 1 |
| Frenado / sin frenos: | FRENADO |
| Tipo de eje: | TORSIÓN |
| Plegable: | NE |
| Peso total: | 1300 kg |
| Peso en vacío: | 375 kg |
| Carga útil: | 925 kg |
| Reducción de peso: | 750 - 1300 kg |
| Longitud total: | 370 cm |
| Anchura total: | 174 cm |
| Altura total: | 201 cm |
| Longitud de la superficie de carga: | 250 cm |
| Anchura de la superficie de carga: | 125 cm |
| Altura de la superficie de carga: | 45 cm |
| Altura interior: | 156 cm |
| Altura de paso: | 153 cm |
| Velocidad de diseño: | 140 km/h |
| Rueda de repuesto: | CON COSTE ADICIONAL |
| Amortiguadores de eje: | CON COSTE ADICIONAL |
Debon C255 přívěsy PKtechnik Trailers
Clasificación del producto
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!
Dejar una valoración
Lista de calificaciones
Debate
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!