Autopřepravník Z-Trailer AT 30-21/48 SW, 485x210 cm, 540 kg, 3000 kg
Código: AT 30-21/48 SWProductos relacionados
Descripción detallada del producto

Skladové přívěsy konfigurujeme s výbavou:
- tlumiče náprav (není v ceně)
- plná ložná plocha (není v ceně)
- další veškeré příslušenství držíme skladem
Sklopné celohliníkové přívěsy Z-TRAILER jsou určeny především pro kvalitní a bezpečnou přepravu všech druhů automobilů, včetně supersportovních, užitkových, obytných. Ale také motocyklů, čtyřkolek, stavební mechanizace, nebo jakýchkoliv jiných nákladů. Přívěsy Z-TRAILER jsou určeny pro široké spektrum uživatelů, zejména vhodné pro profesionální přepravce, závodní týmy, prodejce automobilů, sběratele vozidel. Pro zákazníky, kteří mají zájem o spolehlivý a velmi kvalitní produkt, propracovaný do nejmenšího detailu. U přívěsů Z-TRAILER je zaručena nejvyšší možná kvalita zpracování, použití nejlepších možných materiálů a komponentů, dokonalý design, špičkové jízdní vlastnosti, a díky tomu se jedná o produkt, který nadchne, dokonce i zcela jistě předčí očekávání nejnáročnějšího zákazníka. Troufáme si říci, bez nadsázky, že se jedná zřejmě o nejkvalitnější autopřepravníky.
Parametry Z-Trailer AT 30-21/48 SW:
- AT30: = celková hmotnost: 3000 kg
- provozní hmotnost přívěsu: 540 kg
- ..... doložitelnost nákladu: 2460 kg
- *21: = šířka ložné plochy: 2100 mm
- *48: = délka ložné plochy: 4600+250 mm
- SW: = singlewheels - ALU kola R10
- kola: 6Jx10H2, 195/55 R10 98P
- výška ložné plochy: 590 mm
- délka nájezdů: 1840 mm
- celková délka: 6620 mm
- celková šířka: 2100 mm
- celková výška: 800 mm
- nájezdová brzda: KNOTT
- nápravy KNOTT: 1500kg
- elektroinstalace: 13 PIN
- rychlost: 140 km/h
Přívěsy Z-TRAILER se vyrábí v mnoha variantách, které se liší v parametrech, jako délka, šířka, nosnost, či druhy kol. Rádi Vám poradíme s výběrem typu přívěsu, který je nejvhodnější právě pro vás a vaše potřeby. Přívěsy Z-TRAILER je možné dovybavit doplňkovým příslušenstvím a připravit přívěs přímo na míru.
Standardní výbava Z-TRAILER v ceně:
- zadní ALU nájezdy
- propojovací kabel 13 PIN
- 2ks rozpěrné tyče - dorazy kol
- LED diodové poziční osvětlení
- opěrné kolečko se zajištěním
- pomocné pojezdové kolečko
- oboustranné centrální zajištění nájezdů
- zámek spojovacího zařízení KNOTT
- 4 ks zajišťovací popruhy
- 2 ks zajišťovací klíny
Příplatková výbava Z-TRAILER:
- rezervní kolo
- držák rezervního kola
- držáky a tlumiče náprav
- držák navijáku + navijáky
- boční schránky na popruhy
- plná ložná plocha (středové panely)
Konkurenční výhody Z-TRAILER:
- Důmyslná celohliníková konstrukce
- Bezkonkurenčně kvalitní zpracování
- Povrchová úprava finálním lakováním
- Bezkonkurečně dokonalé jízdní vlastnosti
- Velmi oblíbený mezi profesionálními uživateli
- Možnost individuálních úprav dle přání klienta
- Široká škála doplňků a příslušenství pro veškeré potřeby klienta
- Dokonalé provedení elektroinstalace, mnohaletá životnost odolných spojů
- Špičkový produkt, se zárukou poctivosti a dokonalosti - MADE IN GERMANY
Produktové video Z-TRAILER:




Parámetros adicionales
| Categoría: | Z-TRAILER AT30 Remolque portacoches |
|---|---|
| Tipo de remolque: | Transportador de coches, Transportador de coches basculante, Transportador de coches aluminio, Plataforma plana, Remolque para motocicletas |
| Uso: | transporte de automóviles, transporte en motocicleta, transporte en vehículos todo terreno, transporte de maquinaria de construcción, transporte de miniexcavadoras |
| Número de ejes: | 2 |
| Frenado / sin frenos: | FRENADO |
| Tipo de eje: | TORSIÓN |
| Plegable: | ANO, GRAVITAČNĚ |
| Peso total: | 3000 kg |
| Peso en vacío: | 540 kg |
| Carga útil: | 2460 kg |
| Longitud total: | 662 cm |
| Anchura total: | 212 cm |
| Altura total: | 80 cm |
| Longitud de la superficie de carga: | 485 cm |
| Anchura de la superficie de carga: | 210 cm |
| Altura de la superficie de carga: | 58 cm |
| Longitud de las rampas: | 185 cm |
| Velocidad de diseño: | 140 km/h |
| Rueda de repuesto: | CON COSTE ADICIONAL |
| Amortiguadores de eje: | CON COSTE ADICIONAL |
Přívěsy Z-Trailer
Přívěsy Z-Trailer2
Clasificación del producto
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!
Dejar una valoración
Lista de calificaciones
Debate
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!