Nájezdová brzda KNOTT KF17-E (GF), spojka Winterhoff WW 220 R-A,
Le code : 60006Produits apparentés
Konzola pro držák opěrného kola na brzdu KNOTT KF 7.5-20
EN STOCK
(6 pièce)
64,20 € TVA incluse
53 €
Stabilizátor pro přívěs Winterhoff WS 3000 D, vrt. KH12/12/12 mm
EN STOCK
(6 pièce)
392,50 € TVA incluse
324,40 €
Tažná spojka Winterhoff WW 220 R-A, 2200 kg, 45 mm, H12V12
EN STOCK
(10 pièce)
44,50 € TVA incluse
36,80 €
Páka ruční brzdy KNOTT KF13-20 (pro plynopružinový zásobník GF)
EN STOCK
(3 pièce)
74,10 € TVA incluse
61,30 €
Ressort à gaz KNOTT KF-GF1 (990017.01) pour levier de frein à main – freins à inertie KF13, KF20, KF27
EN STOCK
(>10 pièce)
52,20 € TVA incluse
43,20 €
Tažná trubka nájezdové brzdy KNOTT KF/KRV7,5-20 (pr. 45 mm)
EN STOCK
(1 pièce)
42,30 € TVA incluse
34,90 €
Dorazový kroužek KNOTT KF7.5 - KF30, na tyč 45-50 mm
EN STOCK
(>10 pièce)
4 € TVA incluse
3,30 €
Držák tlumiče nájezdové brzdy KNOTT KF7.5, KNOTT KF20
EN STOCK
(1 pièce)
8,20 € TVA incluse
6,80 €
Tandemové vahadlo lanovodů KNOTT, včetně spojovacího materiálu
EN STOCK
(3 pièce)
24,90 € TVA incluse
20,60 €
Pojistné lanko KNOTT 1055 mm s vidlicí (pro Cheval Liberte, Debon)
EN STOCK
(>10 pièce)
7,50 € TVA incluse
6,20 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
EN STOCK
(>10 pièce)
22,40 € TVA incluse
18,50 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
EN STOCK
(>10 pièce)
8 € TVA incluse
6,60 €
Description détaillée du produit
Nájezdová brzda KNOTT KF13-E (GF) je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami: KNOTT typ 16-1365 (160x35) a typ 20-2425/1 (200x50).
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | KNOTT |
| minimální hmotnost přívěsu | 750 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 1400 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 100 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | KNOTT KK14-B |
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Commandes de freinage à inertie pour timons en V |
|---|---|
| kolová jednotka: | KNOTT 16-1365 (160x35), KNOTT 20-2425 (200x50), KNOTT 25-2025 (250x40) |
| montovatelné na oj: | V-oj |
| Têtes d’attelage pour remorque: | WINTERHOFF 220 R-A |
| maximální povolené svislé zatížení (kg): | 100 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg): | 1100 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg): | 1700 |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda KNOTT KF20-A (GF)
EN STOCK
(4 pièce)
335,80 € TVA incluse
277,50 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), náhrada za KF27-A
EN STOCK
(4 pièce)
372,60 € TVA incluse
307,90 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-C (GF), pro přívěsy do 3000 kg
EN STOCK
(5 pièce)
511,40 € TVA incluse
422,60 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), brzda Cheval Liberté, Debon (2700 kg)
EN STOCK
(2 pièce)
546,70 € TVA incluse
451,80 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B, brzda pro Z-TRAILER AT27, tažná spojka AV30-A
EN STOCK
(3 pièce)
592,90 € TVA incluse
490 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-E, brzda pro Z-TRAILER AT30 + tažná spojka AV30-A
EN STOCK
(3 pièce)
665,50 € TVA incluse
550 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF) s DIN okem 40 mm
EN STOCK
(3 pièce)
768,50 € TVA incluse
635,10 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF) s konzolí pro držák opěrného kolečka
EN STOCK
(4 pièce)
769,50 € TVA incluse
636 €
Évaluation du produit
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !