Příplatek za stabilizátor AL-KO AKS 3504, pro přívěsy GROMEX (3500 kg)
Kód: SURCHARGE_100765Související produkty
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru AL-KO
SKLADEM
(>10 ks)
581 Kč včetně DPH
480 Kč
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru, AL-KO
SKLADEM
(>10 ks)
908 Kč včetně DPH
750 Kč
Tažná spojka AL-KO Profi AK 351, 3500 kg, 60 mm, H16
SKLADEM
(6 ks)
3 049 Kč včetně DPH
2 520 Kč
Detailní popis produktu

Stabilizátor AL-KO AKS 3504™ je propracovaný třecí kloub, který pomocí čtyř tlačených segmentů neustále tlumí vibrace a výkyvy mezi tažným vozidlem a přívěsem, čímž výrazně zvyšuje stabilitu celé jízdní soupravy.
- Cena včetně montáže
- Montáž na trubku: 60 mm
- Maximální svislé zatížení: 350 kg
- Celková hmotnost přívěsu: 3500 kg
Pro přívěsy GROMEX:
- Gromex L5.2 (3500 kg)
- Gromex L6.1 (3500 kg)
- Gromex L8.5 (3500 kg)
Stabilizátor je vybaven indikátorem správného připojení a míry opotřebení.
Cena stabilizátoru je stanovena s ohledem na to, že je odečtena cena původního spojovacího zařízení (ze skladového přívěsu).
| výrobce | AL-KO |
| montáž na trubku průměru | 60 mm |
| maximální hmotnost přívěsu | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 350 kg |
| otvory pro uchycení | 2x horizontálně |
| velikost horizontálních šroubů | M16 |
| hodnota D/Dc | 31 |
| materiál | litina |
| homologace | E1 55R-011796 |
| minimální hmotnost přívěsu | 200 kg |
| pro tažný kloub o průměru | 50 mm |
| pro profil | trubka |
| pro přívěsy | brzděné |
| utahovací moment | 195 Nm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.