Uzavřený autopřepravník Brian James Race Transporter 7, 550x230x2120, ČERNÝ
Kod: 397-5523-35-3-10-B-220Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Nejluxusnější, nejmodernější a největší uzavřený autopřepravník od společnosti Brian James Trailers je novinkou roku 2024. Zásadní změnou je plně elektrohydraulicky otevíratelná zadní nájezdová rampa a současně elektrohydraulické sklápění podvozku celého přívěsu, pro ještě přívětivější nájezdový úhel, při nakládání supersportovních automobilů s nejnižším podvozkem. Poskytuje komfortní, diskrétní a především bezpečnou přepravu automobilu, bez ohledu na jeho hodnotu. S autopřepravníkem Brian James Race Transporter 7 budete cestovat s největší elegancí a největší jistotou při přepravě automobilů.
Technické parametry:
- Celková hmotnost: 3500 kg
- Provozní hmotnost: 1400 kg
- Doložitelnost nákladu: 2100 kg
- Délka ložné plochy: 5850 mm
- Výška průjezdu: 1900 mm
- Šířka průjezdu: 2290 mm
- Celková délka: 7424 mm
- Celková šířka: 2500 mm
- Celková výška: 2683 mm
- Rozměry kol: 6Jx10 ET0
- Pneumatiky: 195/55 R10 98N
- Sklápění: elektrohydraulicky
Základní výbava:
- Hliníková kola R10
- Hliníkové rezervní kolo
- Elektrohydraulická rampa
- Elektrohydraulické sklápění
- Elektrický naviják včetně DO
- Kontrolní ovládací panel
- Kompletní LED osvětlení
- Nabíječka palubní baterie
- Popruhy pro zajištění vozu
- Extra nízké dorazové klíny
- Robustní opěrné kolo
- Certifikát VDI 2700
Příplatková výbava:
- Větrací okno se solárním panelem
- Kamerový systém: 1, 2, nebo 360°
- Úložné prostory v přední části
- Pomocné rampy RACE RAMPS
- Pomocné nájezdové rampy
- Zvýšená střecha o 220 mm
- Solární panel pro dobíjení
- Držák kol - TYRE RACK
- Druhé rezervní kolo
- Tlumiče náprav
- Boční markýza
- Pracovní pult
Základní výbava Brian James RT7
- Elektrohydraulicky sklopný hlavní rám
- Elektrohydraulicky sklopná zadní rampa
- Dálkové ovládání sklopných mechanismů



- Hliníková kola 195/55 R10, 6+1 ks

- Elektrický naviják s dálkovým ovládáním

- Přední schránka v podlaze

- Vnější i vnitřní kompletní LED osvětlení

- Světelně propustná střešní část

- 4 popruhy a 2 extra nízké klíny před kola
- Certifikát VDI2700 pro přepravu automobilů

- Přední malé dveře na obou stranách
- Velké dvoukřídlé dveře na obou stranách

Příplatková výbava Brian James RT7
- Markýza na pravé straně (1.280 EURO)

- Markýza na levé straně (1.280 EURO)

- Markýzy na stranách (2.550 EURO NETTO)

- Druhé rezervní kolo (500 EURO NETTO)

- Hliníkové nájezdy (500 EURO NETTO)

- RACE RAMPS nájezdy (950 EURO NETTO)

- Zpětná kamera (660 EURO NETTO)

- Zpětná kamera dual (1.480 EURO NETTO)

- 4 kamery 360° (3.110 EURO NETTO)

- Solární panel 20W (590 EURO NETTO)

- Přední skříň na vybavení (890 EURO NETTO)

- Police "TYRE RACK" (610 EURO NETTO)

- Pracovní stůl (590 EURO NETTO)

- 2 centrální schránky (510 EURO NETTO)







Dodatni parametri
| Kategorija: | Zatvorene auto prikolice |
|---|---|
| Vrsta prikolice: | Autotransporter, Nagibni autotransporter, Zatvoreni autotransporter, Sandučasta prikolica |
| Namjena: | přeprava automobilů, skříňový přívěs, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek, přeprava sportovního vybavení |
| Broj osovina: | 3 |
| Kočen / nekočen: | KOČEN |
| Vrsta osovine: | TORZIJSKA |
| Sklápění: | ANO, ELEKTROHYDRAULICKY |
| Ukupna masa: | 3500 kg |
| Vlastita masa: | 1505 kg |
| Nosivost: | 1995 kg |
| Ukupna duljina: | 742 cm |
| Ukupna širina: | 250 cm |
| Ukupna visina: | 290 cm |
| Duljina utovarne površine: | 585 cm |
| Širina utovarne površine: | 230 cm |
| Visina utovarne površine: | 60 cm |
| Unutarnja visina: | 212 cm |
| Visina prolaznog otvora: | 212 cm |
| Širina prolaznog otvora: | 229 cm |
| Konstrukcijska brzina: | 140 km/h |
| Rezervni kotač: | U CIJENI |
| Amortizeri osovine: | UZ NADOPLATU |
| Promjer kotača: | R10 |
| Udržovací nabíjení: | ANO |
Brian James Race Transporter 7
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!