Pneumatika 195/50 R13C 104/101N, MAXXIS Trailermaxx, M+S, 900 kg
Kod: 50028Srodni proizvodi
Pneumatika 195/50 R13C 104N, KENDA KR101 Mastertrail 3G, M+S, 900 kg
Na lageru
(>10 kom)
74,80 € s PDV-om
61,80 €
Pneumatika 195/50 R13C 104N, WANDA WR068, M+S, 900 kg
Na lageru
(3 kom)
82,20 € s PDV-om
68 €
Pneumatika 195/50 R13C 104N, SECURITY TR603, M+S, 900 kg
Na lageru
(>10 kom)
95,70 € s PDV-om
79,10 €
Akce
70,80 €
–15 %
Pneumatika 195/50 R13C 104/101N, GT RADIAL Kargomax ST-6000, M+S, 900 kg
Na lageru
(>10 kom)
72,30 € s PDV-om
59,70 €
Komplet kotač 195/50 R13C 104N, KENDA, M+S, 6Jx13 H2 ET30, 5x112, KENDA
Na lageru
(>10 kom)
107,10 € s PDV-om
88,60 €
Kolo 195/50 R13C 104N, MAXXIS Trailermaxx, 5.5Jx13 ET30, 5x112, SSWL
Na lageru
(8 kom)
173,90 € s PDV-om
143,70 €
Přívěsový disk 5Jx13 H2 ET30, 5x112, TRAILER TOP
Na lageru
(6 kom)
41,40 € s PDV-om
34,20 €
Přívěsový disk 5.5Jx13 H2 ET30, 5x112, SSWL
Na lageru
(>10 kom)
57,30 € s PDV-om
47,40 €
Akce
44,90 €
–40 %
Felga za prikolicu 6Jx13 H2 ET30, 5x112, KENDA
Na lageru
(>10 kom)
32,40 € s PDV-om
26,80 €
Hliníkové kolo 6Jx13 H2 ET30, 5x112, Black Diamond
Na lageru
(>10 kom)
134,10 € s PDV-om
110,80 €
Detaljan opis proizvoda
Pneumatika 195/50 R13C 104/101N, MAXXIS Trailermaxx, M+S, 900 kg
| Výrobce | Trailermaxx |
| index nosnosti | 104 (900 kg) |
| index rychlosti | N (140 km/h) |
| maximální povolené huštění (kPa) | 650 |
| období | celoroční M+S |
| profilové číslo | 50 |
| průměr disku (") | 13 |
| kategorie | pneu |
| šířka pneu (mm) | 195 |
| třída palivové účinnosti | D |
| třída přilnavosti za mokra | C |
| třída vnějšího hluku odvalování | B |
| vnější hluk odvalování (dB) | 72 |

Dodatni parametri
| Kategorija: | Gume za prikolice 13 inča |
|---|---|
| EAN: | 4717784201665 |
| Vrsta kotača: | Guma |
| Proizvođač gume: | MAXXIS |
| Promjer kotača: | R13 |
| Dimenzija gume: | 195/50 R13C |
| Širina gume: | 195 |
| Profil gume: | 50 |
| Indeks nosivosti: | 104 (900 kg) |
| Indeks brzine: | N (140 km/h) |
| Razred vanjske buke: | B |
| Razred učinkovitosti potrošnje goriva: | D |
| Razred prianjanja na mokroj podlozi: | C |
| Vanjska buka kotrljanja: | 72 dB |
Pneumatika 195/50 R13C 104N, KENDA KR101 Mastertrail 3G, M+S, 900 kg
Na lageru
(>10 kom)
74,80 € s PDV-om
61,80 €
Pneumatika 195/50 R13C 104N, WANDA WR068, M+S, 900 kg
Na lageru
(3 kom)
82,20 € s PDV-om
68 €
Pneumatika 195/50 R13C 104N, SECURITY TR603, M+S, 900 kg
Na lageru
(>10 kom)
95,70 € s PDV-om
79,10 €
Komplet kotač 195/50 R13C 104N, KENDA, M+S, 6Jx13 H2 ET30, 5x112, KENDA
Na lageru
(>10 kom)
107,10 € s PDV-om
88,60 €
Kolo 195/50 R13C 104N, MAXXIS Trailermaxx, 5.5Jx13 ET30, 5x112, SSWL
Na lageru
(8 kom)
173,90 € s PDV-om
143,70 €
Přívěsový disk 5Jx13 H2 ET30, 5x112, TRAILER TOP
Na lageru
(6 kom)
41,40 € s PDV-om
34,20 €
Přívěsový disk 5.5Jx13 H2 ET30, 5x112, SSWL
Na lageru
(>10 kom)
57,30 € s PDV-om
47,40 €
Akce
44,90 €
–40 %
Felga za prikolicu 6Jx13 H2 ET30, 5x112, KENDA
Na lageru
(>10 kom)
32,40 € s PDV-om
26,80 €
Hliníkové kolo 6Jx13 H2 ET30, 5x112, Black Diamond
Na lageru
(>10 kom)
134,10 € s PDV-om
110,80 €
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!