Nájezdová brzda KNOTT KF17-E (GF), spojka Winterhoff WW 220 R-A,
Kod: 60006Srodni proizvodi
Konzola pro držák opěrného kola na brzdu KNOTT KF 7.5-20
Na lageru
(6 kom)
64,20 € s PDV-om
53 €
Tažná spojka Winterhoff WW 220 R-A, 2200 kg, 45 mm, H12V12
Na lageru
(10 kom)
44,50 € s PDV-om
36,80 €
Páka ruční brzdy KNOTT KF13-20, pro plynopružinový zásobník GF
Na lageru
(3 kom)
74,10 € s PDV-om
61,30 €
Dvouramenná páka ruční brzdy KNOTT KF/KR7,5-20
Na lageru
(1 kom)
32,80 € s PDV-om
27,10 €
Plinska opruga KNOTT KF-GF1 (990017.01) za ručicu ručne kočnice – naletna kočnica KF13 KF20 KF27
Na lageru
(>10 kom)
52,20 € s PDV-om
43,20 €
Tažná trubka nájezdové brzdy KNOTT KF/KRV7.5-20, průměr 45 mm
Na lageru
(1 kom)
42,30 € s PDV-om
34,90 €
Dorazový kroužek KNOTT KF7.5 - KNOTT KF30, pro průměr 45-50 mm
Na lageru
(>10 kom)
4 € s PDV-om
3,30 €
Pouzdro nájezdové brzdy KNOTT, průměr 45 mm, včetně kolíku
Na lageru
(7 kom)
7 € s PDV-om
5,80 €
Manžeta nájezdové brzdy KNOTT KF(KR)7,5 až KNOTT KF(KR) 27
Na lageru
(>10 kom)
7,50 € s PDV-om
6,20 €
Držák tlumiče nájezdové brzdy KNOTT KF7.5, KNOTT KF20
Na lageru
(1 kom)
8,20 € s PDV-om
6,80 €
Tandemové vahadlo lanovodů KNOTT, spojovací materiál
Na lageru
(3 kom)
24,90 € s PDV-om
20,60 €
Pojistné lanko KNOTT 1055 mm s vidlicí (pro Cheval Liberte, Debon)
Na lageru
(>10 kom)
7,50 € s PDV-om
6,20 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
Na lageru
(>10 kom)
22,40 € s PDV-om
18,50 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
Na lageru
(>10 kom)
8 € s PDV-om
6,60 €
Detaljan opis proizvoda
Nájezdová brzda KNOTT KF13-E (GF) je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami: KNOTT typ 16-1365 (160x35) a KNOTT typ 20-2425/1 (200x50).
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | KNOTT |
| minimální hmotnost přívěsu | 750 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 1400 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 100 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | KNOTT KK14-B |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Naletne kočnice za V-rudo |
|---|---|
| kolová jednotka: | KNOTT 16-1365 (160x35), KNOTT 20-2425 (200x50), KNOTT 25-2025 (250x40) |
| Montáž na oj: | V-oj |
| Vučne spojne glave: | WINTERHOFF 220 R-A |
| Svislé zatížení: | 100 kg |
| Pro celkovou hmotnost min:: | 1100 kg |
| Pro celkovou hmotnost max:: | 1700 kg |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda KNOTT KF13-E (GF), spojka KNOTT KK14-B
Na lageru
(4 kom)
291 € s PDV-om
240,50 €
Nájezdová brzda KNOTT KF13-C (GF), spojka KNOTT KK14-B
Na lageru
(3 kom)
317,90 € s PDV-om
262,70 €
Nájezdová brzda KNOTT KF7.5-C (GF), spojka KNOTT KK14-B
Na lageru
(4 kom)
286 € s PDV-om
236,40 €
Nájezdová brzda KNOTT KF20-A (GF), spojka KNOTT K20
Na lageru
(4 kom)
335,80 € s PDV-om
277,50 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), náhrada za KF27-A, spojka K27-A
Na lageru
(4 kom)
372,60 € s PDV-om
307,90 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-C (GF), pro přívěsy do 3000 kg, spojka K35-A
Na lageru
(5 kom)
511,40 € s PDV-om
422,60 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), brzda Cheval Liberté, Debon, do 2700 kg, spojka K27-A
Na lageru
(2 kom)
546,70 € s PDV-om
451,80 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B, brzda Z-TRAILER AT27, spojka AV30-A
Na lageru
(3 kom)
592,90 € s PDV-om
490 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF), spojka K35-C
Na lageru
(3 kom)
697,90 € s PDV-om
576,80 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-E, brzda Z-TRAILER AT30, spojka AV30-A
Na lageru
(3 kom)
665,50 € s PDV-om
550 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF), spojka tažné oko DIN 40 mm
Na lageru
(3 kom)
768,50 € s PDV-om
635,10 €
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!