Nájezdová brzda KNOTT KFGL35-A, plechové těleso, spojka K35-A
Kod: 600077Srodni proizvodi
Stabilizátor pro přívěs KNOTT KS35, 60 mm, vrtání H14H14, 3500 kg
Na lageru
(6 kom)
420,40 € s PDV-om
347,50 €
Tažná spojka KNOTT K35-A, 3500 kg, 50 mm, vrtání H14V14
Na lageru
(4 kom)
82,10 € s PDV-om
67,80 €
Manžeta nájezdové brzdy KNOTT KFG 35
Na lageru
(>10 kom)
7,50 € s PDV-om
6,20 €
Pojistné lanko KNOTT 1055 mm s vidlicí (pro Cheval Liberte, Debon)
Na lageru
(>10 kom)
7,50 € s PDV-om
6,20 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
Na lageru
(>10 kom)
8 € s PDV-om
6,60 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
Na lageru
(>10 kom)
22,40 € s PDV-om
18,50 €
Detaljan opis proizvoda
Nájezdová brzda KNOTT KFGL35-A je vhodná pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky KNOTT K35-A a pojistného lanka.
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | KNOTT |
| minimální hmotnost přívěsu | 1700 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 150 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | KNOTT K35-A |

Dodatni parametri
| Kategorija: | Naletne kočnice za V-rudo |
|---|---|
| Montáž na oj: | V-oj |
| Vučne spojne glave: | KNOTT K35-A |
| Svislé zatížení: | 150 kg |
| Pro celkovou hmotnost min:: | 1700 kg |
| Pro celkovou hmotnost max:: | 3500 kg |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda KNOTT KF20-A (GF), spojka KNOTT K20
Na lageru
(4 kom)
335,80 € s PDV-om
277,50 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), náhrada za KF27-A, spojka K27-A
Na lageru
(4 kom)
372,70 € s PDV-om
308 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-C (GF), pro přívěsy do 3000 kg, spojka K35-A
Na lageru
(5 kom)
511,50 € s PDV-om
422,70 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), brzda Cheval Liberté, Debon, do 2700 kg, spojka K27-A
Na lageru
(2 kom)
546,80 € s PDV-om
451,90 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B, brzda Z-TRAILER AT27, spojka AV30-A
Na lageru
(3 kom)
592,90 € s PDV-om
490 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF), spojka K35-C
Na lageru
(3 kom)
698 € s PDV-om
576,90 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-E, brzda Z-TRAILER AT30, spojka AV30-A
Na lageru
(3 kom)
665,50 € s PDV-om
550 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF), spojka tažné oko DIN 40 mm
Na lageru
(3 kom)
768,70 € s PDV-om
635,30 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D, brzda Z-TRAILER AT35, spojka AV35
Na lageru
(3 kom)
780,50 € s PDV-om
645 €
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!