Auto prikolica Brian James A-Transporter 5.5x2.1 m, 3000 kg, VDI 2700
Kod: 130-5521-30-2-12Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda

Premium britanska auto prikolica
Brian James A Transporter je modernizirana auto prikolica nosivosti 3000 kg modelne godine 2025, dizajnirana za siguran prijevoz vozila, motorsport i profesionalnu logistiku. Odlikuje se vrlo niskom utovarnom platformom, ravnim platoom i u pod integriranim Easy-Glide rampama, koje omogućuju utovar čak i vrlo niskih vozila uz minimalan kut prilaza.
Za razliku od standardnih prikolica, omogućuje siguran utovar čak i ekstremno niskih sportskih automobila bez rizika od oštećenja.
Za kupce koji žele više od standardne prikolice, A Transporter nudi kombinaciju promišljene konstrukcije, profesionalne opreme i visoke uporabne vrijednosti u svakodnevnom radu. Serija je namijenjena za prijevoz vozila, logistiku i motorsport.
Glavne prednosti
Siguran utovar sportskih, spuštenih i osjetljivih vozila. Samo 7,5° ili 11,5°.
Jednostavnije rukovanje, preciznije navozivanje i lakše učvršćivanje vozila.
Brza uporaba bez nepotrebnog rukovanja i maksimalna praktičnost.
Idealno za motorsport, vučne službe i svakodnevnu uporabu.
Profesionalni standard za sigurno učvršćivanje transportiranog vozila.
Što ćete cijeniti u praksi
- veća udobnost pri čestoj uporabi
- lakše rukovanje neispravnim vozilima
- brzo izvlačenje rampi bez kompliciranog rukovanja
- sigurniji utovar niskih i sportskih vozila
- maksimalna stabilnost zahvaljujući kotačima uz platformu
- ravan plato za lakši utovar i učvršćivanje
Tehnički podaci
- Ukupna masa: 3000 kg
- Masa praznog vozila: 860 kg
- Nosivost: 2140 kg
- Utovarna površina: 5530 × 2110 mm
- Ukupne dimenzije: 7220 × 2490 mm
- Visina platforme: 520 mm
- Kut bez hidraulike: 11,5°
- Kut s hidraulikom: 7,5°
- Integrirane rampe: 2000 mm
- Gume: 155/70 R12C 104N
- ALU naplatci: 4.5Jx12 ET 30, 5x112
- Konstrukcijska brzina: 140 km/h
- Osovine: AL-KO 1500 kg
Točna masa može varirati ovisno o odabranoj opremi.
Osnovna oprema uključena
- ALU kotači
- ALU rezervni kotač
- Kompletna LED rasvjeta
- Easy-Glide rampe 2000 mm
- Zaključiva spojka
- Prostor za pohranu u podu
- Zadnje potporne noge
- VDI 2700 certifikat
Dodatna oprema
- Ručno ili elektrohidraulično naginjanje
- Ručni ili električni vitlo
- Ugrađena baterija i sustav punjenja
- TYRE RACK – držač seta kotača
- FUEL BOX – kutija za kanistre
- Klinovi za kotače
- Podlošci za kotače
- Trake za vezivanje
- Amortizeri osovina
Za koga je A Transporter idealan
- vlasnike sportskih i spuštenih vozila
- autoservise i vučne službe
- zahtjevne privatne korisnike
- uvoznike i prodavače vozila
- trkaće timove i motorsport
Naša preporučena konfiguracija
Za maksimalnu udobnost utovara i profesionalnu uporabu preporučujemo opremiti prikolicu s elektrohidrauličnim naginjanjem, električnim vitlom i ugrađenom baterijom.
- trake za vezivanje
- klinovi za kotače
- set električnog vitla
- elektrohidraulično naginjanje
- ugrađena baterija i upravljačka jedinica


.jpg)
.jpg)
.jpg)

Dodatni parametri
| Kategorija: | Prijevoznici automobila Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Vrsta prikolice: | Autotransporter, Nagibni autotransporter, Ravna platforma |
| Namjena: | přeprava automobilů, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek, přeprava stavebních strojů, přeprava minibagrů, přeprava dřeva, přeprava paletového zboží |
| Broj osovina: | 2 |
| Kočen / nekočen: | KOČEN |
| Vrsta osovine: | TORZIJSKA |
| Sklápění: | NE, ANO, MANUÁLNĚ, ELEKTROHYDRAULICKY |
| Ukupna masa: | 3000 kg |
| Vlastita masa: | 860 kg |
| Nosivost: | 2140 kg |
| Ukupna duljina: | 722 cm |
| Ukupna širina: | 249 cm |
| Ukupna visina: | 67 cm |
| Duljina utovarne površine: | 553 cm |
| Širina utovarne površine: | 211 cm |
| Visina utovarne površine: | 52 cm |
| Duljina rampi: | 200 cm |
| Konstrukcijska brzina: | 140 km/h |
| Rezervni kotač: | U CIJENI |
| Amortizeri osovine: | UZ NADOPLATU |
A Transporter 360°
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!