Autoprijevoznik Brian James A-Transporter 5.0x2.1 m, 3000 kg, VDI 2700
Kod: 130-5021-30-2-12Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda

Premium britanski autoprijevoznik
Brian James A Transporter je modernizirani autoprijevoznik 3000 kg modelne godine 2025, dizajniran za siguran prijevoz vozila, motorsport i profesionalnu logistiku. Ističe se vrlo niskom utovarnom platformom, ravnim podom i interno pohranjenim Easy-Glide rampama, zahvaljujući kojima omogućuje utovar i vrlo niskih vozila uz minimalan kut utovara.
Za razliku od standardnih autoprijevoznika omogućuje siguran utovar i ekstremno niskih sportskih vozila bez rizika od oštećenja.
Za kupce koji žele više od običnog autoprijevoznika, A Transporter predstavlja kombinaciju promišljene konstrukcije, profesionalne opreme i visoke uporabne vrijednosti u svakodnevnom radu. Serija je namijenjena za prijevoz vozila, transportnu logistiku i motorsport.
Glavne prednosti
Siguran utovar sportskih i sniženih vozila. Samo 7.5° ili 11.5°.
Jednostavnije rukovanje i preciznije pozicioniranje vozila.
Brza upotreba bez nepotrebne manipulacije.
Idealno za motorsport i svakodnevni rad.
Profesionalni standard sigurnog pričvršćivanja vozila.
Što ćete cijeniti u praksi
- veća udobnost pri čestoj uporabi
- lakše rukovanje neispravnim vozilom
- brzo izvlačenje rampi
- sigurniji utovar niskih vozila
- maksimalna stabilnost zahvaljujući kotačima uz platformu
- ravna platforma za lakše pričvršćivanje
Tehnički podaci
- Ukupna masa: 3000 kg
- Masa praznog vozila: 820 kg
- Nosivost: 2180 kg
- Utovarna površina: 5030 × 2100 mm
- Ukupne dimenzije: 6700 × 2490 mm
- Visina platforme: 520 mm
- Kut bez hidraulike: 11.5°
- Kut s hidraulikom: 7.5°
- Rampe: 2000 mm
- Gume: 155/70 R12C 104N
- Alu naplatci: 4.5Jx12 ET 30, 5x112
- Konstrukcijska brzina: 140 km/h
- Osovine: AL-KO 1500 kg
Točna masa može varirati ovisno o opremi.
Standardna oprema
- ALU naplatci
- rezervni kotač
- LED rasvjeta
- Easy-Glide rampe
- zaključavajuća spojka
- spremište u podu
- stražnji oslonci
- VDI 2700 certifikat
Dodatna oprema
- ručno ili elektrohidrauličko naginjanje
- ručno ili električno vitlo
- akumulator i punjenje
- TYRE RACK
- FUEL BOX
- klinovi za kotače
- podloške
- trake za vezanje
- amortizeri osovina


.jpg)
.jpg)
.jpg)

Dodatni parametri
| Kategorija: | Prijevoznici automobila Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Vrsta prikolice: | Autotransporter, Nagibni autotransporter, Ravna platforma |
| Použití: | přeprava automobilů, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek, přeprava stavebních strojů, přeprava minibagrů, přeprava dřeva, přeprava paletového zboží |
| Brzdy: | Brzděný |
| Typ náprav: | Torzní náprava |
| Počet náprav: | 2 |
| Sklápění: | NE, ANO, MANUÁLNĚ, ELEKTROHYDRAULICKY |
| Celková hmotnost: | 3000 kg |
| Provozní hmotnost: | 820 kg |
| Užitečné zátížení: | 2180 kg |
| Celková délka: | 670 cm |
| Celková šířka: | 249 cm |
| Celková výška: | 69 cm |
| Délka ložné plochy: | 503 cm |
| Šířka ložné plochy: | 211 cm |
| Výška ložné plochy: | 52 cm |
| Délka nájezdů: | 200 cm |
| Konstrukční rychlost: | 140 km/h |
| Rezervní kolo: | V CENĚ |
| Amortizeri osovine: | UZ NADOPLATU |
A Transporter 360°
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!