Autoprijevoznik Brian James A-Transporter 5,5×2,0 m, 3000 kg, VDI 2700
Kod: 130-5520-30-2-12Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda

Premium britanski autoprijevoznik
Brian James A Transporter je modernizirani autoprijevoznik od 3000 kg za modelsku godinu 2025, dizajniran za siguran prijevoz vozila, motorsport i profesionalnu logistiku. Ističe se vrlo niskom utovarnom platformom, ravnim podom i interno pohranjenim Easy-Glide rampama, što omogućuje utovar čak i vrlo niskih vozila uz minimalan kut prilaza.
Za razliku od standardnih autoprijevoznika omogućuje siguran utovar čak i izuzetno niskih sportskih vozila bez rizika od oštećenja.
Za kupce koji žele više od standardnog autoprijevoznika, A Transporter nudi kombinaciju promišljenog dizajna, profesionalne opreme i visoke uporabne vrijednosti u svakodnevnom radu. Serija je namijenjena za vuču i prijevoz vozila, logistiku i motorsport.
Glavne prednosti
Siguran utovar sportskih, sniženih i osjetljivih vozila. Samo 7,5° ili 11,5°.
Jednostavnije rukovanje, preciznije penjanje i ugodnije pričvršćivanje vozila.
Brza upotreba bez nepotrebnog rukovanja i maksimalna praktičnost.
Idealno za motorsport, vučne službe i svakodnevni rad.
Profesionalni standard za sigurno osiguranje transportiranog vozila.
Što ćete cijeniti u praksi
- veća udobnost pri čestoj upotrebi
- lakše rukovanje nevoznim vozilima
- brzo izvlačenje rampi bez složenog rukovanja
- sigurniji utovar niskih i sportskih vozila
- maksimalna stabilnost zahvaljujući kotačima uz platformu
- ravna platforma za lakši utovar i pričvršćivanje
Tehnički podaci
- Ukupna masa: 3000 kg
- Masa praznog vozila: 835 kg
- Nosivost: 2165 kg
- Utovarna površina: 5530 × 2000 mm
- Ukupne dimenzije: 7220 × 2390 mm
- Visina platforme: 520 mm
- Kut prilaza bez hidraulike: 11,5°
- Kut prilaza s hidraulikom: 7,5°
- Integrirane rampe: 2000 mm
- Gume: 155/70 R12C 104N
- Alu naplatci: 4.5Jx12 ET 30, 5x112
- Konstrukcijska brzina: 140 km/h
- Osovine: AL-KO 1500 kg
Točna masa može varirati ovisno o odabranoj opremi.
Standardna oprema
- Alu kotači
- Alu rezervni kotač
- Kompletna LED rasvjeta
- Easy-Glide rampe 2000 mm
- Zaključiva vučna spojka
- Spremišni prostor u podu
- Stražnje potporne noge
- VDI 2700 certifikat
Dodatna oprema
- Ručni ili elektrohidraulični nagib
- Ručna ili električna vitla
- Ugrađena baterija i sustavi punjenja
- TYRE RACK – nosač seta kotača
- FUEL BOX – spremnik za kanistre
- Klinovi za kotače
- Podloške za kotače
- Vezni remeni
- Amortizeri osovina
Za koga je A Transporter idealan
- vlasnike sportskih i sniženih vozila
- autoservise i vučne službe
- zahtjevne privatne korisnike
- uvoznike i prodavače vozila
- trkaće timove i motorsport
Naša preporučena konfiguracija
Za maksimalnu udobnost utovara i profesionalnu upotrebu preporučujemo opremiti prikolicu s elektrohidrauličnim nagibom, električnim vitlom i ugrađenom baterijom.
- vezni remeni
- klinovi za kotače
- set električnog vitla
- elektrohidraulični nagib
- ugrađena baterija i upravljačka jedinica


.jpg)
.jpg)
.jpg)

Dodatni parametri
| Kategorija: | Prijevoznici automobila Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Vrsta prikolice: | Autotransporter, Nagibni autotransporter, Ravna platforma |
| Použití: | přeprava automobilů, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek, přeprava stavebních strojů, přeprava minibagrů, přeprava dřeva, přeprava paletového zboží |
| Brzdy: | Brzděný |
| Typ náprav: | Torzní náprava |
| Počet náprav: | 2 |
| Sklápění: | NE, ANO, MANUÁLNĚ, ELEKTROHYDRAULICKY |
| Celková hmotnost: | 3000 kg |
| Provozní hmotnost: | 835 kg |
| Užitečné zátížení: | 2165 kg |
| Celková délka: | 722 cm |
| Celková šířka: | 239 cm |
| Celková výška: | 67 cm |
| Délka ložné plochy: | 553 cm |
| Šířka ložné plochy: | 200 cm |
| Výška ložné plochy: | 52 cm |
| Délka nájezdů: | 200 cm |
| Konstrukční rychlost: | 140 km/h |
| Rezervní kolo: | V CENĚ |
| Amortizeri osovine: | UZ NADOPLATU |
A Transporter 360°
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!