Brian James A-Transporter 4,5 × 2,1 m, 3000 kg, VDI 2700
Kod: 130-4521-30-2-12Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda

Vrhunska britanska autoprikolica za prijevoz vozila
Brian James A Transporter je modernizirana autoprikolica za prijevoz vozila nosivosti 3000 kg za modelsku godinu 2025, namijenjena sigurnom prijevozu vozila, motorsportu i profesionalnoj logistici. Odlikuju je vrlo niska utovarna površina, ravna platforma i Easy-Glide rampe integrirane u pod, zahvaljujući kojima omogućuje utovar i vrlo niskih vozila uz minimalan prilazni kut.
Za razliku od uobičajenih autoprikolica, omogućuje siguran utovar čak i izrazito niskih sportskih automobila bez rizika od oštećenja.
Za kupce koji žele više od standardne autoprikolice, A Transporter nudi kombinaciju promišljene konstrukcije, profesionalne opreme i visoke uporabne vrijednosti u svakodnevnom radu. Ova serija namijenjena je za vuču i prijevoz vozila, transportnu logistiku i motorsport.
Glavne prednosti
Siguran utovar sportskih, spuštenih i osjetljivih vozila. Samo 7,5° ili 11,5°.
Jednostavnije rukovanje, precizniji ulazak vozila i udobnije pričvršćivanje.
Brza upotreba bez nepotrebnog rukovanja i maksimalna praktičnost.
Idealno za motorsport, vučne službe i svakodnevni rad.
Profesionalni standard za sigurno učvršćivanje prevoženog vozila.
Što ćete cijeniti u praksi
- veća udobnost pri čestoj uporabi
- jednostavnije rukovanje s vozilom koje nije u voznom stanju
- brzo izvlačenje rampi bez kompliciranog rukovanja
- sigurniji utovar niskih i sportskih vozila
- maksimalna stabilnost zahvaljujući kotačima smještenima uz utovarnu površinu
- ravna platforma za udobniji ulazak i pričvršćivanje vozila
Tehnički podaci
- Ukupna masa: 3000 kg
- Masa prazne prikolice: 795 kg
- Nosivost: 2205 kg
- Utovarna površina: 4530 × 2100 mm
- Ukupne dimenzije: 6205 × 2490 mm
- Visina utovarne površine: 520 mm
- Prilazni kut bez hidraulike: 11,5°
- Prilazni kut s hidraulikom: 7,5°
- Integrirane rampe: 2000 mm
- Gume: 155/70 R12C 104N
- ALU naplatci: 4.5Jx12 ET 30, 5x112
- Konstrukcijska brzina: 140 km/h
- Osovine: AL-KO 1500 kg
Točna masa može se razlikovati ovisno o odabranoj opremi.
Dodatni parametri
- Ukupna duljina: 6205 mm
- Ukupna širina: 2490 mm
- Duljina utovarne površine: 4530 mm
- Širina utovarne površine: 2100 mm
- Visina utovarne površine: 520 mm
- Broj osovina: 2
- Vrsta prikolice: autoprikolica za prijevoz vozila
- Certifikacija: VDI 2700
Osnovna oprema u cijeni
- ALU kotači
- ALU rezervni kotač
- kompletna LED rasvjeta
- Easy-Glide rampe 2000 mm
- zaključiva vučna spojka
- spremišni prostor u podu
- stražnji potporni nosači
- VDI 2700 certifikat
Opcionalna oprema
- ručno ili elektrohidraulično naginjanje
- ručno ili električno vitlo
- ugrađena baterija i rješenje za punjenje
- TYRE RACK – držač kompleta kotača
- FUEL BOX – kutija za kanistre
- klinovi za osiguranje kotača
- podlošci pod kotače
- zatezne trake
- amortizeri osovina
Za koga je A Transporter idealan
- vlasnike sportskih i spuštenih vozila
- autoservise i vučne službe
- zahtjevne privatne korisnike
- uvoznike i prodavatelje vozila
- trkaće timove i motorsport
Naša preporučena konfiguracija
Za maksimalnu udobnost utovara i profesionalnu uporabu preporučujemo da prikolicu opremite elektrohidrauličnim naginjanjem, električnim vitlom i ugrađenom baterijom.
- zatezne trake
- klinovi za osiguranje kotača
- komplet električnog vitla
- elektrohidraulično naginjanje
- ugrađena baterija i upravljačka jedinica


.jpg)
.jpg)
.jpg)

Dodatni parametri
| Kategorija: | Prijevoznici automobila Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Vrsta prikolice: | Autotransporter, Nagibni autotransporter, Ravna platforma |
| Použití: | přeprava automobilů, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek, přeprava stavebních strojů, přeprava minibagrů, přeprava dřeva, přeprava paletového zboží |
| Brzdy: | Brzděný |
| Typ náprav: | Torzní náprava |
| Počet náprav: | 2 |
| Sklápění: | NE, ANO, MANUÁLNĚ, ELEKTROHYDRAULICKY |
| Celková hmotnost: | 3000 kg |
| Provozní hmotnost: | 795 kg |
| Užitečné zátížení: | 2205 kg |
| Celková délka: | 620 cm |
| Celková šířka: | 249 cm |
| Celková výška: | 69 cm |
| Délka ložné plochy: | 453 mm |
| Šířka ložné plochy: | 211 cm |
| Výška ložné plochy: | 52 cm |
| Délka nájezdů: | 200 cm |
| Konstrukční rychlost: | 140 km/h |
| Rezervní kolo: | V CENĚ |
| Amortizeri osovine: | UZ NADOPLATU |
A Transporter 360°
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Popis ocjena
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!