Sklápěcí přívěs Brian James Tipper, 310x160, 3500 kg
Kod: 526-3116-35-2-12Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
![]()
Nejrobustnější hydraulicky sklopný nákladní valníkový přívěs se dvěma hydromotory (pístnicemi), britské společnosti BRIAN JAMES, s vestavěným akumulátorem pro nezávislé sklápění nástavby, bez nutnosti připojení ke zdroji elektrické energie. Je vyráběn v mnoha provedeních, s bohatou základní výbavou a širokou škálou možností individuální personalizace.
Technické parametry Tipper 3500 kg
model 526-3116-35-2-12
- Celková hmotnost: 3500 kg
- Provozní hmotnost: 972 kg
- Doložitelnost nákladu: 2528 kg
- Délka ložné plochy: 3200 mm
- Šířka ložné plochy: 1100 mm
- Celková délka: 4530 mm
- Celková šířka: 1710 mm
- Výška bočnic: 300 mm
- Výška ložné plochy: 730 mm
- Výška tažné spojky: 400 mm
- Rozměry kol: 195/60 R12 C
- Sklápění přívěsu: ANO
Standardní výbava přívěsu:
- Barva bočnic: žlutá
- Kola: ocelová 195/60 R12C
- 2x elektrohydraulický hydromotor
- Uložení nájezdů: ANO (pod ložnou plochou)
- Zadní čelo s bočním zavíráním: Za příplatek
- Nájezdy: NE, za příplatek, dle typu
- Rezervní kolo: ANO v ceně
- Opěrné kolečko: ANO
- Kompletní LED osvětlení
- Tažná spojka se zámkem
- Schránka s příslušenstvím:
-
dálkové ovládání sklápění
-
konektor pro C-TEC nabíječku
-
startovací kabely pro případné napájení z tažného vozu při vybití akumulátoru přívěsu
Výbava za příplatek:
- Druhá řada bočnic
- Druhá řada extra vysokých bočnic (660 mm)
- kombinací zadního čela s bočním zavíráním
- Upínací popruhy pro přepravu nákladu
- Sada indikátorů utažených matic kol
- ALU kola R10, nebo R12
- Elektrický naviják
- Nájezdové rampy
- Tlumiče náprav

Dodatni parametri
| Kategorija: | Sklápěcí přívěsy Brian James |
|---|---|
| Vrsta prikolice: | Kiper prikolica, Ravna platforma, kiper, Prikolica, Platforma prikolica s ceradom |
| Namjena: | nákladní přívěs, přeprava čtyřkolek, přeprava stavebních strojů, přeprava minibagrů, přeprava betonu, přeprava písku, přeprava dřeva, přeprava zeleně |
| Broj osovina: | 2 |
| Kočen / nekočen: | KOČEN |
| Vrsta osovine: | TORZIJSKA |
| Sklápění: | ANO, JEDNOSTRANNĚ, ELEKTROHYDRAULICKY |
| Ukupna masa: | 3500 kg |
| Vlastita masa: | 972 kg |
| Nosivost: | 2528 kg |
| Ukupna duljina: | 453 cm |
| Ukupna širina: | 171 cm |
| Ukupna visina: | 111 cm |
| Duljina utovarne površine: | 320 cm |
| Širina utovarne površine: | 170 cm |
| Visina utovarne površine: | 73 cm |
| Duljina rampi: | 180 cm, 235 cm |
| Konstrukcijska brzina: | 140 km/h |
| Rezervni kotač: | U CIJENI |
| Amortizeri osovine: | UZ NADOPLATU |
| Promjer kotača: | R12 |
360°
Brian James Tipper
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Prosječna ocjena proizvoda je 4,5 od 5 zvjezdica.
2 ratings
5
4
3
2
1
Ostavite ocjenu
Popis ocjena
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!