Debon C400 ALU bijela – zatvorena transportna prikolica
Kod: C400 ALU WHITESrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Skříňový přívěs Debon C400 je největší jednonápravový skříňový přívěs v nabídce značky Debon, výrobce Cheval Liberte. Díky svému aerodynamickému tvaru laminátové karoserie, a sníženému podvozku s nezávislým zavěšení každého kola, Pullman2, zaručují přívěsy Debon nepřekonatelné jízdní vlastnosti, a jsou absolutním lídrem na evropském trhu, v kategorii skříňových přívěsů. Přívěsy Debon jsou vhodné pro přepravu motocyklů, čtyřkolek, sportovního vybavení, ale lze s nimi přepravit jakýkoli náklad. Rozměry přívěsu Debon C400 jsou totožné jako u dvounápravového modelu Debon C500. V základní výbavě je již celohliníková podlaha a celohliníková zadní rampa, otevíratelná také do boku, jako dveře. Volitelnou výbavou je provedení bočních stěn. To může být z levnějších kompozitních panelů, nebo z dražších hliníkových lamelových panelů, do kterých lze přinýtovat či přišroubovat různé příslušenství, zejména AILRLINE lišty, a také zaručuje neomezenou životnost celého přívěsu. Boční dveře o rozměru 630x1050 mm, jsou od výrobce určeny jako příplatková výbava, avšak naše ceny již obsahují příplatek za tyto boční dveře. Veškeré skladové modely prodáváme výhradně v provedení ALU line, tedy s hliníkovými bočními stěnami, vybavenými bočními uzamykatelnými dveřmi.
Parametry přívěsu Debon C400:
- Celková hmotnost: 1300 kg
- Provozní hmotnost: 540 kg
- Doložitelnost nákladu: 760 kg
- Vnější rozměry: 4450x2150x2370 mm
- Vnitřní rozměry: 3150x1650x1980 mm
- Rozměry bočních dveří: 1300x630 mm
- Rozměr zadní rampy : 1650x1450 mm
- Možné zapsat hmotnost: 750 - 1300 kg
- Podvozek: nezávislé zavěšení Pullman2
- Rozměr pneumatik R13: 165 R1C 96/94N
- Rozměr pneumatik R14: 185/65 R14 93N
- Rozměr kol R13: 4,5Jx13 H2 ET30
- Rozměr kol R14: 5,5Jx14 H2 ET30
- Boční stěny: hliníkové panely
- Brzdová soustava: KNOTT
- Rychlost: 140 km/h
Výbava přívěsu Debon C400:
- Hliníková podlaha
- Hliníková zadní rampa
- Automatické opěrné kolo
- Uzamykatelné boční dveře
- Osvětlení vnitřního prostoru
- 4 kotevní oka v podlaze
- Zadní opěrné nohy
- Zajišťovací klíny
Příplatková výbava Debon C400:
- Rezervní kolo
- Hliníková kola
- Bezpečnostní zámek zadní rampy
- Příslušenství k motocyklům ACEBIKES
Dokonalý podvozek PULLMAN2
Podvozek Cheval Liberté PULLMAN2 je dokonalé nezávislé zavěšení každého kola, vybavené pružinou a tlumičem. Díky tomuto podvozku je jízda s přívěsem komfortní nejen pro přepravovaný náklad, ale také pro tažné vozidlo a jeho posádku. Již žádné nepříjemné rázy od přívěsu do tažného vozidla.
O společnosti Debon a Cheval Liberté:

Přívěsy Debon vyrábí Francouzská společnost Cheval Liberté, která byla byla založena v roce 1995 panem Denisem Rulquinem a jeho syny Gregory a Fabienem, kteří byli skvělými jezdci na koních a své dlouholeté zkušenosti přenesli do výroby přepravníků pro koně a stájových boxů. Společnost Cheval Liberté zaměstnává více než 500 zaměstnanců ve 3 výrobních závodech, vyrobí až 60 ks přívěsů za den, tedy okolo 15.000 ks přívěsů za rok. Díky vlastní výrobě většiny součástí přívěsů, tedy podvozků, rámů, a nejmodernější výrobní lince sklolaminátu, je sériová výroba přívěsů velmi efektivní a nezávislá na subdodávkách. Jedná se tedy obecně o jednoho z největších výrobců přívěsů v Evropě. I díky tomu je u produktů společnosti Cheval Liberté dosaženo výborného poměru cena/výkon a použité materiály. Ve značné míře je využíván při konstrukci přívěsů hliník, který poskytuje nižší provozní hmotnost a maximální životnost přívěsů.
Cheval Liberté pokrývá v posledních letech 50% nově registrovaných přívěsů pro přepravu koní v celé Evropě. Což ukazuje, že je tato značka mezi zákazníky nejoblíbenější na celém evropském trhu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Skříňové přívěsy DEBON C400 |
|---|---|
| Vrsta prikolice: | Sandučasta prikolica, Prikolice za quadove, Prikolica za motocikle |
| Namjena: | karavan, mobilní dílna, mobilní prodejna, prodejní stánek, skříňový přívěs, přeprava zavazadel, přeprava jízdních kol, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek, přeprava sportovního vybavení |
| Broj osovina: | 1 |
| Kočen / nekočen: | KOČEN |
| Vrsta osovine: | NEOVISNA |
| Sklápění: | NE |
| Ukupna masa: | 1300 kg |
| Vlastita masa: | 540 kg |
| Nosivost: | 760 kg |
| Smanjenje mase: | 750 - 1300 kg |
| Ukupna duljina: | 445 cm |
| Ukupna širina: | 215 cm |
| Ukupna visina: | 237 cm |
| Duljina utovarne površine: | 315 cm |
| Širina utovarne površine: | 165 cm |
| Visina utovarne površine: | 32 cm |
| Unutarnja visina: | 201 cm |
| Konstrukcijska brzina: | 140 km/h |
| Rezervni kotač: | UZ DOPLATU |
| Amortizeri osovine: | U CIJENI |
Debon C400 přívěsy PKtechnik Trailers
Podvozek přívěsů Debon, podvozek Pullman2
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!