Nájezdová brzda KNOTT KF17-E (GF), spojka Winterhoff WW 220 R-A,
Codice: 60006Prodotti correlati
Konzola pro držák opěrného kola na brzdu KNOTT KF 7.5-20
IN MAGAZZINO
(6 pz.)
64,20 € IVA inclusa
53 €
Stabilizátor pro přívěs Winterhoff WS 3000 D, vrt. KH12/12/12 mm
IN MAGAZZINO
(6 pz.)
392,50 € IVA inclusa
324,40 €
Tažná spojka Winterhoff WW 220 R-A, 2200 kg, 45 mm, H12V12
IN MAGAZZINO
(10 pz.)
44,50 € IVA inclusa
36,80 €
Páka ruční brzdy KNOTT KF13-20 (pro plynopružinový zásobník GF)
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
74,10 € IVA inclusa
61,30 €
Molla a gas KNOTT KF-GF1 (990017.01) per leva freno a mano – freni ad inerzia KF13, KF20, KF27
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
52,20 € IVA inclusa
43,20 €
Tažná trubka nájezdové brzdy KNOTT KF/KRV7,5-20 (pr. 45 mm)
IN MAGAZZINO
(1 pz.)
42,30 € IVA inclusa
34,90 €
Dorazový kroužek KNOTT KF7.5 - KF30, na tyč 45-50 mm
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
4 € IVA inclusa
3,30 €
Držák tlumiče nájezdové brzdy KNOTT KF7.5, KNOTT KF20
IN MAGAZZINO
(1 pz.)
8,20 € IVA inclusa
6,80 €
Tandemové vahadlo lanovodů KNOTT, včetně spojovacího materiálu
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
24,90 € IVA inclusa
20,60 €
Pojistné lanko KNOTT 1055 mm s vidlicí (pro Cheval Liberte, Debon)
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
7,50 € IVA inclusa
6,20 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
22,40 € IVA inclusa
18,50 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
8 € IVA inclusa
6,60 €
Narážecí maznice k nájezdové brzdě KNOTT
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
1,20 € IVA inclusa
1 €
Descrizione dettagliata del prodotto
Nájezdová brzda KNOTT KF13-E (GF) je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami: KNOTT typ 16-1365 (160x35) a typ 20-2425/1 (200x50).
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | KNOTT |
| minimální hmotnost přívěsu | 750 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 1400 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 100 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | KNOTT KK14-B |
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Freni a repulsione per timoni a V |
|---|---|
| kolová jednotka: | KNOTT 16-1365 (160x35), KNOTT 20-2425 (200x50), KNOTT 25-2025 (250x40) |
| montovatelné na oj: | V-oj |
| Teste di accoppiamento per rimorchio: | WINTERHOFF 220 R-A |
| maximální povolené svislé zatížení (kg): | 100 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg): | 1100 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg): | 1700 |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda KNOTT KF20-A (GF)
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
335,80 € IVA inclusa
277,50 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), náhrada za KF27-A
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
372,60 € IVA inclusa
307,90 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-C (GF), pro přívěsy do 3000 kg
IN MAGAZZINO
(5 pz.)
511,40 € IVA inclusa
422,60 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), brzda Cheval Liberté, Debon (2700 kg)
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
546,70 € IVA inclusa
451,80 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B, brzda pro Z-TRAILER AT27, tažná spojka AV30-A
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
592,90 € IVA inclusa
490 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-E, brzda pro Z-TRAILER AT30 + tažná spojka AV30-A
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
665,50 € IVA inclusa
550 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF) s DIN okem 40 mm
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
768,50 € IVA inclusa
635,10 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF), brzda Cheval Liberte 3500 kg
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
769,50 € IVA inclusa
636 €
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!