Příplatek za stabilizátor AL-KO AKS 3504, pro přívěsy GROMEX (3500 kg)
Codice: SURCHARGE_100765Prodotti correlati
Levá páka stabilizátoru AL-KO AKS 3004, AKS 3504 (ETI 811431, 811607)
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
54,20 € IVA inclusa
44,80 €
Pravá páka stabilizátoru AL-KO AKS 3004, AKS 3504 (UK, ETI 811431,811607,811426)
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
54,20 € IVA inclusa
44,80 €
Třecí segmenty boční AL-KO AKS 2000, 2004, 3004, 3504 (2ks)
IN MAGAZZINO
(8 pz.)
56,70 € IVA inclusa
46,90 €
Třecí segmenty přední/zadní ke stabilizátoru AL-KO AKS 3004/3504
IN MAGAZZINO
(5 pz.)
39,80 € IVA inclusa
32,90 €
O-kroužek k třecímu segmentu AL-KO AKS 2004/3004/3504
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
2,20 € IVA inclusa
1,90 €
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru AL-KO
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
23,90 € IVA inclusa
19,70 €
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru, AL-KO
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
37,30 € IVA inclusa
30,80 €
Tažná spojka AL-KO Profi AK 351, 3500 kg, 60 mm, H16
IN MAGAZZINO
(6 pz.)
125,40 € IVA inclusa
103,60 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, k AL-KO 2361, se spojkou AK351
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
883,10 € IVA inclusa
729,90 €
Tip
Přívěs GROMEX L5.2, hliníkový autopřepravník, 560 kg, 3500 kg
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
9 203,90 € IVA inclusa
7 606,50 €
Tip
Přívěs GROMEX L6.1, hliníkový autopřepravník, 600 kg, 3500 kg
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
9 701,40 € IVA inclusa
8 017,70 €
Tip
Přívěs GROMEX L8.5x2.1, autopřepravník pro dvě auta, 840kg, 3500kg
SETTIMANA 22
(1 pz.)
11 442,80 € IVA inclusa
9 456,80 €
Descrizione dettagliata del prodotto
Stabilizátor AL-KO AKS 3504™ je propracovaný třecí kloub, který pomocí čtyř tlačených segmentů neustále tlumí vibrace a výkyvy mezi tažným vozidlem a přívěsem, čímž výrazně zvyšuje stabilitu celé jízdní soupravy.
- Cena včetně montáže
- Montáž na trubku: ⌀ 60 mm
- Maximální svislé zatížení: 350 kg
- Celková hmotnost přívěsu: 3500 kg
Pro přívěsy GROMEX:
- Gromex L5.2 (3500 kg)
- Gromex L6.1 (3500 kg)
- Gromex L8.5 (3500 kg)
Stabilizátor je vybaven indikátorem správného připojení a míry opotřebení.
Cena stabilizátoru je stanovena s ohledem na to, že je odečtena cena původního spojovacího zařízení (ze skladového přívěsu).
| výrobce | AL-KO |
| montáž na trubku průměru | 60 mm |
| maximální hmotnost přívěsu | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 350 kg |
| otvory pro uchycení | 2x horizontálně |
| velikost horizontálních šroubů | M16 |
| hodnota D/Dc | 31 |
| materiál | litina |
| homologace | E1 55R-011796 |
| minimální hmotnost přívěsu | 200 kg |
| pro tažný kloub o průměru | 50 mm |
| pro profil | trubka |
| pro přívěsy | brzděné |
| utahovací moment | 195 Nm |

Příplatek za stabilizátor AL-KO AKS 3004, pro přívěsy Gromex (3000 kg)
IN MAGAZZINO
(8 pz.)
347,80 € IVA inclusa
287,40 €
Stabilizátor pro přívěsy AL-KO AKS 3504, vrtání 16.2 mm (GROMEX 3500 kg)
IN MAGAZZINO
(8 pz.)
629,40 € IVA inclusa
520,10 €
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!