Debon Cargo biały – aerodynamiczna przyczepa z pełnego laminatu
Kod: CARGO WHITEProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Debon Cargo to nowoczesna generacja aerodynamicznych przyczep skrzyniowych o właściwościach jezdnych znacznie różniących się od standardowych przyczep z osią skrętną. Dzięki najwyższej jakości podwoziu Pullman 2 z niezależnym zawieszeniem kół, sprężynami i amortyzatorami oferuje wyjątkowo komfortową, stabilną i bezpieczną jazdę nawet przy wyższych prędkościach, bocznym wietrze lub na nierównej nawierzchni.
Aerodynamiczna monoblokowa karoseria z pełnego laminatu nie tylko świetnie wygląda, ale także znacząco zmniejsza opór powietrza. W połączeniu z podwoziem Pullman 2 przyczepa oferuje właściwości jezdne zbliżone do samochodu osobowego, wysoką stabilność za pojazdem holującym oraz komfortową podróż nawet na dłuższych trasach.
Dzięki zamkniętej karoserii przewożony ładunek jest chroniony nie tylko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wilgocią i zabrudzeniem, ale również przed wandalizmem i ewentualną kradzieżą.
Dużą zaletą przyczepy Debon Cargo z podwoziem Pullman 2 jest także niska podłoga i niski próg załadunkowy, dzięki którym przyczepa ma korzystny kąt najazdu. Znacznie ułatwia to załadunek motocykli, quadów, sprzętu oraz cięższych lub większych ładunków.
Tylna część przyczepy wykorzystuje praktyczny system otwierania 2 w 1 – tylną rampę można wykorzystać jako rampę najazdową lub otworzyć na bok jak klasyczne drzwi. Kolejną praktyczną zaletą są przednie zamykane drzwi boczne, które co prawda są opcjonalnym wyposażeniem producenta, ale w firmie PK Technik Trailers są już zawarte w cenie podstawowej, ponieważ większość klientów ich wymaga.
Solidna rama ocynkowana ogniowo w połączeniu z poliestrową karoserią zapewnia długą żywotność oraz wysoką odporność na korozję nawet przy całorocznej eksploatacji.
Przyczepa Debon Cargo idealnie nadaje się do transportu:
- motocykli
- quadów
- rowerów elektrycznych
- rowerów
- wartościowych towarów
- narzędzi i sprzętu
- sprzętu sportowego
Debon Cargo należy do najpopularniejszych przyczep skrzyniowych w Europie dzięki połączeniu:
- komfortowych właściwości jezdnych
- aerodynamicznego designu
- premium wykonania
- uniwersalnego zastosowania
- niskiej masy
Dane techniczne Debon Cargo
- Dopuszczalna masa całkowita: 1300 kg (możliwość obniżenia do 750 kg)
- Masa własna: 445 kg
- Ładowność: 855 kg
- Kategoria pojazdu: O2 (możliwość zmiany na O1)
- Wymiary zewnętrzne: 425 × 202 × 202 cm
- Wymiary wewnętrzne: 300 × 150 × 165 cm
- Wymiary drzwi bocznych: 105 × 63 cm
- Wymiary tylnej rampy: 150 × 155 cm
- Podwozie: Pullman 2 ze sprężynami i amortyzatorami
- Karoseria: monoblokowa z pełnego laminatu
- Koła R14: 5.5Jx14, 5x112, 185/65 R14
- Koła R13: 4.5Jx13, 5x112, 165 R13 C
- Prędkość konstrukcyjna: 140 km/h
- Układ hamulcowy: KNOTT
Wyposażenie przyczepy Debon Cargo
- Doskonałe podwozie Pullman 2
- Tylna uchylna rampa / drzwi
- Zamykane drzwi boczne
- Oświetlenie wnętrza
- Układ hamulcowy KNOTT
- 4 uchwyty mocujące w podłodze
- 2 wysuwane podpory
- 2 kliny pod koła
Wyposażenie opcjonalne Debon Cargo
- koło zapasowe
- aluminiowe felgi R14
- zamek bezpieczeństwa tylnej rampy
Akcesoria ACE BIKES do motocykli

- pasy do mocowania motocykla
- stojaki do bezpiecznego transportu motocykli

![]()
Doskonałe podwozie PULLMAN 2 
Podwozie Cheval Liberté wykorzystuje niezależne zawieszenie każdego koła systemu Pullman 2, wyposażone w sprężyny i amortyzatory. Dzięki temu jazda z przyczepą jest znacznie bardziej komfortowa nie tylko dla przewożonego ładunku, ale również dla pojazdu holującego i jego pasażerów. Przyczepa jest bardziej stabilna, mniej podskakuje i lepiej tłumi nierówności drogi.

O marce Debon i Cheval Liberté
Cheval Liberté od 1995 roku należy do najważniejszych europejskich producentów przyczep do transportu koni. Pod marką Debon produkuje nowoczesne przyczepy skrzyniowe oraz hydraulicznie wywrotne, koncentrując się na komforcie, bezpieczeństwie, aerodynamice i wysokiej jakości wykonania.
Moce produkcyjne firmy Cheval Liberté / Debon sięgają aż 15 000 wyprodukowanych przyczep rocznie, co plasuje ją wśród największych producentów przyczep w Unii Europejskiej.












Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Debon Cargo – aerodynamiczna przyczepa skrzyniowa z laminatu |
|---|---|
| Typ przyczepy: | Przyczepa skrzyniowa, Przyczepy do quadów, Przyczepa do motocykli |
| Zastosowanie: | karawana, warsztat mobilny, sklep mobilny, stoisko sprzedaży, przyczepa skrzyniowa, transport bagażu, transport rowerowy, transport motocyklowy, Transport quadem, transport sprzętu sportowego |
| Liczba osi: | 1 |
| Hamowany / niehamowany: | HAMOWANY |
| Typ osi: | NIEZALEŻNE |
| Składanie: | NIE |
| Masa całkowita: | 1300kg |
| Masa własna: | 445 kilogramów |
| Ładowność: | 855 kilogramów |
| Redukcja masy: | 750 - 1300kg |
| Długość całkowita: | 425cm |
| Szerokość całkowita: | 195 cm |
| Wysokość całkowita: | 203 cm |
| Długość powierzchni ładunkowej: | 300 cm |
| Szerokość powierzchni ładunkowej: | 150 cm |
| Wysokość powierzchni ładunkowej: | 32 cm |
| Wysokość wewnętrzna: | 165 cm |
| Wysokość otworu przejazdowego: | 160 cm |
| Prędkość konstrukcyjna: | 140 kilometrów na godzinę |
| Koło zapasowe: | ZA DOPŁATĄ |
| Amortyzatory osi: | W CENIE |
1) Przyczepy Debon Cargo 1300 PKtechnik Trailers
2) Debon Cargo white FR
3) Debon Cargo FR
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.