Cheval Liberté Touring Jumping XL – přívěs pro 2 velké koně se sedlovnou, modrý
Kód: JUMPING XL BLUEPodrobný popis
Príves na kone Cheval Liberté TOURING JUMPING – pre 2 kone
Cheval Liberté TOURING JUMPING je moderný príves na kone určený na bezpečnú prepravu dvoch koní.
Hliníková podlaha a bočné steny zabezpečujú nízku hmotnosť a dlhú životnosť.
Nezávislé zavesenie PULLMAN 2 zaručuje stabilitu a komfort jazdy.
Hlavné výhody
- Pre 2 kone
- Podvozok PULLMAN 2
- Hliníková konštrukcia
- Priestranná sedlovňa
Technické parametre
- Celková hmotnosť: 2600 kg
- Pohotovostná hmotnosť: 850 kg
- Užitočná hmotnosť: 1750 kg
- Vonkajšie rozmery: 4470 × 2150 × 2680 mm
- Vnútorné rozmery: 3200 × 1670 × 2300 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívesy Cheval Liberté Touring Jumping |
|---|---|
| Typ prívesu: | Prívesy pre 2 kone |
| Použitie: | preprava koní |
| Počet náprav: | 2 |
| Brzdený / nebrzdený: | BRZDENÝ |
| Typ nápravy: | NEZÁVISLÉ ZAVESENIE |
| Počet koní: | 2 KONE |
| Sedlovňa: | ÁNO, V CENE, VEĽKÁ SEDLOVŇA |
| Celková hmotnosť: | 2600 kg |
| Prevádzková hmotnosť: | 955 kg |
| Užitočné zaťaženie: | 1645 kg |
| Zníženie hmotnosti: | 1400 - 2600 kg |
| Celková dĺžka: | 497 cm |
| Celková šírka: | 228 cm |
| Celková výška: | 272 cm |
| Dĺžka ložnej plochy: | 370 cm |
| Šírka ložnej plochy: | 180 cm |
| Výška ložnej plochy: | 35 cm |
| Vnútorná výška: | 238 cm |
| Konštrukčná rýchlosť: | 140 km/h |
| Rezervné koleso: | ZA PRÍPLATOK |
| Tlmiče náprav: | V CENE |
Cheval Liberte
Cheval Liberte PULLMAN2
Cheval Liberte PULLMAN2_FR
Touring Country
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.