Uzavřený autopřepravník Brian James Race Transporter 7, 550x230x190, BÍLÝ
Koda: 397-5523-35-3-10-W2Podroben opis izdelka
Najbolj luksuzen, najsodobnejši in največji zaprti transporter vozil podjetja Brian James Trailers je novost leta 2024. Ključna novost je popolnoma elektrohidravlično upravljana zadnja nakladalna rampa ter elektrohidravlično nagibanje podvozja celotne prikolice, kar omogoča še ugodnejši nakladalni kot pri nalaganju superšportnih vozil z izjemno nizko oddaljenostjo od tal. Zagotavlja udoben, diskreten in predvsem varen prevoz vozila – ne glede na njegovo vrednost. S transporterjem Brian James Race Transporter 7 boste potovali z največjo eleganco in popolno zanesljivostjo pri prevozu vozil.
Tehnični podatki:
- Skupna masa: 3500 kg
- Lastna masa: 1400 kg
- Nosilnost: 2100 kg
- Dolžina nakladalne površine: 5850 mm
- Višina prehoda: 1900 mm
- Širina prehoda: 2290 mm
- Skupna dolžina: 7424 mm
- Skupna širina: 2500 mm
- Skupna višina: 2683 mm
- Dimenzije platišč: 6Jx10 ET0
- Pnevmatike: 195/55 R10 98N
- Sistem nagibanja: elektrohidravlični
Serijska oprema:
- Aluminijasta platišča R10
- Aluminijasto rezervno kolo
- Elektrohidravlična rampa
- Elektrohidravlično nagibanje
- Električni vitel z daljinskim upravljanjem
- Nadzorna upravljalna plošča
- Popolna LED osvetlitev
- Polnilnik vgrajene baterije
- Pritrdilni trakovi za vozilo
- Izjemno nizki zagozdni klini
- Robustno podporno kolo
- Certifikat VDI 2700
Dodatna oprema:
- Prezračevalno okno s solarnim panelom
- Sistem kamer: 1, 2 ali 360°
- Shranjevalni prostori v sprednjem delu
- Pomožne rampe RACE RAMPS
- Dodatne nakladalne rampe
- Povišana streha za 220 mm
- Solarni panel za polnjenje
- Nosilec koles – TYRE RACK
- Drugo rezervno kolo
- Blažilniki osi
- Stranska markiza
- Delovna miza
Dodatna oprema vključena v ceno zalogovne prikolice:
-
2 centralna predala v tleh (510 EURO NETTO)
Serijska oprema vključena v ceno Brian James RT7
- Elektrohidravlično nagibni glavni okvir
- Elektrohidravlično nagibna zadnja rampa
- Daljinsko upravljanje nagibnih mehanizmov



- Aluminijasta platišča 195/55 R10, 6+1 kos

- Električni vitel z daljinskim upravljanjem

- Sprednji predal v tleh

- Popolna LED osvetlitev zunaj in znotraj

- Svetlobno prepustni del strehe

- 4 pritrdilni trakovi in 2 izjemno nizka klina
- Certifikat VDI2700 za prevoz vozil

- Majhna sprednja vrata na obeh straneh
- Velika dvokrilna vrata na obeh straneh

Dodatna oprema Brian James RT7
- Markiza na desni strani (1.280 EURO NETTO)

- Markiza na levi strani (1.280 EURO NETTO)

- Stranske markize (2.550 EURO NETTO)

- Drugo rezervno kolo (500 EURO NETTO)

- Aluminijaste nakladalne rampe (500 EURO NETTO)

- Rampe RACE RAMPS (950 EURO NETTO)

- Vzvratna kamera (660 EURO NETTO)

- Dvojna vzvratna kamera (1.480 EURO NETTO)

- Sistem 4 kamer 360° (3.110 EURO NETTO)

- Solarni panel 20W (590 EURO NETTO)

- Sprednja omara za opremo (890 EURO NETTO)

- Polica »TYRE RACK« (610 EURO NETTO)

- Delovna miza (590 EURO NETTO)

- 2 centralna predala (510 EURO NETTO)







Dodatni parametri
| Kategorija: | Zaprte prikolice za prevoz avtomobilov |
|---|---|
| Tip prikolice: | Avtotransporter, Nagibni avtotransporter, Zaprti avtotransporter, Kesonska prikolica |
| Uporaba: | přeprava automobilů, skříňový přívěs, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek, přeprava sportovního vybavení |
| Število osi: | 3 |
| Zaviran / nezaviran: | ZAVIRAN |
| Vrsta osi: | TORZIJSKA |
| Sklápění: | ANO, ELEKTROHYDRAULICKY |
| Skupna masa: | 3500 kg |
| Lastna masa: | 1505 kg |
| Nosilnost: | 1995 kg |
| Skupna dolžina: | 742 cm |
| Skupna širina: | 250 cm |
| Skupna višina: | 290 cm |
| Dolžina nakladalne površine: | 585 cm |
| Širina nakladalne površine: | 230 cm |
| Višina nakladalne površine: | 60 cm |
| Notranja višina: | 212 cm |
| Višina prehodne odprtine: | 212 cm |
| Širina prehodne odprtine: | 229 cm |
| Konstrukcijska hitrost: | 140 km/h |
| Rezervno kolo: | V CENI |
| Amortizerji osi: | ZA DOPLAČILO |
| Premer kolesa: | R10 |
| Udržovací nabíjení: | ANO |
Brian James Race Transporter 7
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!