Nájezdová brzda KNOTT KF17-E (GF), spojka Winterhoff WW 220 R-A,
Koda: 60006Sorodni izdelki
Konzola pro držák opěrného kola na brzdu KNOTT KF 7.5-20
Na zalogi
(6 kos)
64,20 € z DDV
53 €
Tažná spojka Winterhoff WW 220 R-A, 2200 kg, 45 mm, H12V12
Na zalogi
(10 kos)
44,50 € z DDV
36,80 €
Páka ruční brzdy KNOTT KF13-20, pro plynopružinový zásobník GF
Na zalogi
(3 kos)
74,10 € z DDV
61,30 €
Plinska vzmet KNOTT KF-GF1 (990017.01) za ročico ročne zavore – naletna zavora KF13 KF20 KF27
Na zalogi
(>10 kos)
52,20 € z DDV
43,20 €
Tažná trubka nájezdové brzdy KNOTT KF/KRV7.5-20, průměr 45 mm
Na zalogi
(1 kos)
42,30 € z DDV
34,90 €
Dorazový kroužek KNOTT KF7.5 - KNOTT KF30, pro průměr 45-50 mm
Na zalogi
(>10 kos)
4 € z DDV
3,30 €
Pouzdro nájezdové brzdy KNOTT, průměr 45 mm, včetně kolíku
Na zalogi
(7 kos)
7 € z DDV
5,80 €
Manžeta nájezdové brzdy KNOTT KF(KR)7,5 až KNOTT KF(KR) 27
Na zalogi
(>10 kos)
7,50 € z DDV
6,20 €
Držák tlumiče nájezdové brzdy KNOTT KF7.5, KNOTT KF20
Na zalogi
(1 kos)
8,20 € z DDV
6,80 €
Tandemové vahadlo lanovodů KNOTT, spojovací materiál
Na zalogi
(3 kos)
24,90 € z DDV
20,60 €
Pojistné lanko KNOTT 1055 mm s vidlicí (pro Cheval Liberte, Debon)
Na zalogi
(>10 kos)
7,50 € z DDV
6,20 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
Na zalogi
(>10 kos)
22,40 € z DDV
18,50 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
Na zalogi
(>10 kos)
8 € z DDV
6,60 €
Podroben opis izdelka
Nájezdová brzda KNOTT KF13-E (GF) je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami: KNOTT typ 16-1365 (160x35) a KNOTT typ 20-2425/1 (200x50).
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | KNOTT |
| minimální hmotnost přívěsu | 750 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 1400 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 100 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | KNOTT KK14-B |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Naletne zavore za V-rude |
|---|---|
| kolová jednotka: | KNOTT 16-1365 (160x35), KNOTT 20-2425 (200x50), KNOTT 25-2025 (250x40) |
| Montáž na oj: | V-oj |
| Vlečne spojne glave: | WINTERHOFF 220 R-A |
| Svislé zatížení: | 100 kg |
| Pro celkovou hmotnost min:: | 1100 kg |
| Pro celkovou hmotnost max:: | 1700 kg |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda KNOTT KF13-E (GF), spojka KNOTT KK14-B
Na zalogi
(4 kos)
291 € z DDV
240,50 €
Nájezdová brzda KNOTT KF13-C (GF), spojka KNOTT KK14-B
Na zalogi
(3 kos)
317,90 € z DDV
262,70 €
Nájezdová brzda KNOTT KF7.5-C (GF), spojka KNOTT KK14-B
Na zalogi
(4 kos)
286 € z DDV
236,40 €
Nájezdová brzda KNOTT KF20-A (GF), spojka KNOTT K20
Na zalogi
(4 kos)
335,80 € z DDV
277,50 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), náhrada za KF27-A, spojka K27-A
Na zalogi
(4 kos)
372,60 € z DDV
307,90 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-C (GF), pro přívěsy do 3000 kg, spojka K35-A
Na zalogi
(5 kos)
511,40 € z DDV
422,60 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), brzda Cheval Liberté, Debon, do 2700 kg, spojka K27-A
Na zalogi
(2 kos)
546,70 € z DDV
451,80 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B, brzda Z-TRAILER AT27, spojka AV30-A
Na zalogi
(3 kos)
592,90 € z DDV
490 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF), spojka K35-C
Na zalogi
(3 kos)
697,90 € z DDV
576,80 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-E, brzda Z-TRAILER AT30, spojka AV30-A
Na zalogi
(3 kos)
665,50 € z DDV
550 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF), spojka tažné oko DIN 40 mm
Na zalogi
(3 kos)
768,50 € z DDV
635,10 €
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!