Nájezdová brzda KNOTT KFGL35-A, plechové těleso, spojka K35-A
Koda: 600077Sorodni izdelki
Stabilizátor pro přívěs KNOTT KS35, 60 mm, vrtání H14H14, 3500 kg
Na zalogi
(6 kos)
420,40 € z DDV
347,50 €
Tažná spojka KNOTT K35-A, 3500 kg, 50 mm, vrtání H14V14
Na zalogi
(4 kos)
82,10 € z DDV
67,80 €
Manžeta nájezdové brzdy KNOTT KFG 35
Na zalogi
(>10 kos)
7,50 € z DDV
6,20 €
Pojistné lanko KNOTT 1055 mm s vidlicí (pro Cheval Liberte, Debon)
Na zalogi
(>10 kos)
7,50 € z DDV
6,20 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
Na zalogi
(>10 kos)
8 € z DDV
6,60 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
Na zalogi
(>10 kos)
22,40 € z DDV
18,50 €
Podroben opis izdelka
Nájezdová brzda KNOTT KFGL35-A je vhodná pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky KNOTT K35-A a pojistného lanka.
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | KNOTT |
| minimální hmotnost přívěsu | 1700 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 150 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | KNOTT K35-A |

Dodatni parametri
| Kategorija: | Naletne zavore za V-rude |
|---|---|
| Montáž na oj: | V-oj |
| Vlečne spojne glave: | KNOTT K35-A |
| Svislé zatížení: | 150 kg |
| Pro celkovou hmotnost min:: | 1700 kg |
| Pro celkovou hmotnost max:: | 3500 kg |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda KNOTT KF20-A (GF), spojka KNOTT K20
Na zalogi
(4 kos)
335,80 € z DDV
277,50 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), náhrada za KF27-A, spojka K27-A
Na zalogi
(4 kos)
372,70 € z DDV
308 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-C (GF), pro přívěsy do 3000 kg, spojka K35-A
Na zalogi
(5 kos)
511,50 € z DDV
422,70 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B (GF), brzda Cheval Liberté, Debon, do 2700 kg, spojka K27-A
Na zalogi
(2 kos)
546,80 € z DDV
451,90 €
Nájezdová brzda KNOTT KF27-B, brzda Z-TRAILER AT27, spojka AV30-A
Na zalogi
(3 kos)
592,90 € z DDV
490 €
Nájezdová brzda KNOTT KF30-E, brzda Z-TRAILER AT30, spojka AV30-A
Na zalogi
(3 kos)
665,50 € z DDV
550 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF), spojka tažné oko DIN 40 mm
Na zalogi
(3 kos)
768,70 € z DDV
635,30 €
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D, brzda Z-TRAILER AT35, spojka AV35
Na zalogi
(3 kos)
780,50 € z DDV
645 €
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!