Avtoprevoznik Brian James A-Transporter 5.0x2.1 m, 3000 kg, VDI 2700
Koda: 130-5021-30-2-12Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka

Premium britanski transporter vozil
Brian James A Transporter je posodobljen avtoprevoznik 3000 kg modelnega leta 2025, zasnovan za varen prevoz vozil, motorsport in profesionalno logistiko. Odlikuje ga zelo nizka nakladalna površina, ravna platforma in vgrajene rampe Easy-Glide, ki omogočajo nakladanje tudi zelo nizkih vozil z minimalnim nakladalnim kotom.
V primerjavi z običajnimi prikolicami omogoča varen naklad tudi zelo nizkih športnih vozil brez tveganja poškodb.
Za stranke, ki želijo več kot standardni avtoprevoznik, A Transporter ponuja kombinacijo premišljene konstrukcije, profesionalne opreme in visoke uporabne vrednosti za vsakodnevno uporabo. Serija je namenjena za prevoz vozil, logistiko in motorsport.
Glavne prednosti
Varno nakladanje športnih in znižanih vozil. Le 7.5° ali 11.5°.
Enostavnejše upravljanje in pritrjevanje vozila.
Hitra uporaba brez zapletene manipulacije.
Idealno za motorsport in vsakodnevno uporabo.
Profesionalni standard za varno pritrditev vozila.
Prednosti v praksi
- večje udobje pri pogosti uporabi
- lažje rokovanje z nedelujočim vozilom
- hitro izvlečne rampe
- varnejše nakladanje nizkih vozil
- maksimalna stabilnost
- ravna platforma za enostavno pritrditev
Tehnični podatki
- Skupna masa: 3000 kg
- Lastna masa: 820 kg
- Nosilnost: 2180 kg
- Nakladalna površina: 5030 × 2100 mm
- Skupne dimenzije: 6700 × 2490 mm
- Višina: 520 mm
- Kot brez hidravlike: 11.5°
- Kot s hidravliko: 7.5°
- Rampe: 2000 mm
- Pnevmatike: 155/70 R12C 104N
- Platišča: 4.5Jx12 ET 30, 5x112
- Hitrost: 140 km/h
- Os: AL-KO 1500 kg
Teža se lahko razlikuje glede na opremo.
Serijska oprema
- ALU platišča
- rezervno kolo
- LED osvetlitev
- Easy-Glide rampe
- zaklepna vlečna sklopka
- shranjevalni prostor
- zadnje opore
- VDI 2700 certifikat
Dodatna oprema
- hidravlično nagibanje
- električni vitel
- baterija
- TYRE RACK
- FUEL BOX
- zagozde
- trakovi
- blažilniki


.jpg)
.jpg)
.jpg)

Dodatni parametri
| Kategorija: | Prevozniki avtomobilov Brian James A-TRANSPORTER |
|---|---|
| Tip prikolice: | Avtotransporter, Nagibni avtotransporter, Ravna ploščad |
| Použití: | přeprava automobilů, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek, přeprava stavebních strojů, přeprava minibagrů, přeprava dřeva, přeprava paletového zboží |
| Brzdy: | Brzděný |
| Typ náprav: | Torzní náprava |
| Počet náprav: | 2 |
| Sklápění: | NE, ANO, MANUÁLNĚ, ELEKTROHYDRAULICKY |
| Celková hmotnost: | 3000 kg |
| Provozní hmotnost: | 820 kg |
| Užitečné zátížení: | 2180 kg |
| Celková délka: | 670 cm |
| Celková šířka: | 249 cm |
| Celková výška: | 69 cm |
| Délka ložné plochy: | 503 cm |
| Šířka ložné plochy: | 211 cm |
| Výška ložné plochy: | 52 cm |
| Délka nájezdů: | 200 cm |
| Konstrukční rychlost: | 140 km/h |
| Rezervní kolo: | V CENĚ |
| Amortizerji osi: | ZA DOPLAČILO |
A Transporter 360°
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!