Sklápěcí přívěs Brian James Tipper, 400x200x30, 2 pístnice, 2 nápravy, 3500 kg
Koda: 526-4020-35-2-12Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
![]()
Nejrobustnější hydraulicky sklopný nákladní valníkový přívěs se dvěma hydromotory (pístnicemi), britské společnosti BRIAN JAMES, s vestavěným akumulátorem pro nezávislé sklápění nástavby, bez nutnosti připojení ke zdroji elektrické energie. Je vyráběn v mnoha provedeních, s bohatou základní výbavou a širokou škálou možností individuální personalizace.
Technické parametry Tipper 3500 kg
model 526-4020-35-2-12
- Celková hmotnost: 3500 kg
- Provozní hmotnost: 1092 kg
- Doložitelnost nákladu: 2408 kg
- Délka ložné plochy: 4100 mm
- Šířka ložné plochy: 2090 mm
- Celková délka: 5430 mm
- Celková šířka: 2110 mm
- Výška bočnic: 300 mm
- Výška ložné plochy: 670 mm
- Výška tažné spojky: 400 mm
- Rozměry kol: 195/60 R12C
- Sklápění přívěsu: ANO
Standardní výbava přívěsu:
- Barva bočnic: žlutá
- Kola: ocelová 195/60 R12C
- 2x elektrohydraulický hydromotor
- Uložení nájezdů: ANO (pod ložnou plochou)
- Zadní čelo s bočním zavíráním: za příplatek
- Nájezdy: NE, za příplatek, dle typu
- Rezervní kolo: ANO v ceně
- Opěrné kolečko: ANO
- Kompletní LED osvětlení
- Tažná spojka se zámkem
- Schránka s příslušenstvím:
-
dálkové ovládání sklápění
-
konektor pro C-TEC nabíječku
-
startovací kabely pro případné napájení z tažného vozu při vybití akumulátoru přívěsu
Výbava za příplatek:
- Druhá řada bočnic
- Druhá řada extra vysokých bočnic (660 mm)
- Upínací popruhy pro přepravu nákladu
- Sada indikátorů utažených matic kol
- Zadní čelo s bočním zavíráním
- Elektrický naviják
- Nájezdové rampy
- Tlumiče náprav

Dodatni parametri
| Kategorija: | Sklápěcí přívěsy Brian James |
|---|---|
| Tip prikolice: | Prekucna prikolica, Ravna ploščad, prekucna, Priklopnik, Kesonska prikolica s ponjavo |
| Uporaba: | nákladní přívěs, přeprava betonu, přeprava písku, přeprava dřeva, přeprava zeleně, přeprava paletového zboží |
| Število osi: | 2 |
| Zaviran / nezaviran: | ZAVIRAN |
| Vrsta osi: | TORZIJSKA |
| Sklápění: | ANO, JEDNOSTRANNĚ, ELEKTROHYDRAULICKY |
| Skupna masa: | 3500 kg |
| Lastna masa: | 1092 kg |
| Nosilnost: | 2408 kg |
| Skupna dolžina: | 543 cm |
| Skupna širina: | 211 cm |
| Skupna višina: | 112 cm |
| Dolžina nakladalne površine: | 410 cm |
| Širina nakladalne površine: | 209 cm |
| Višina nakladalne površine: | 73 cm |
| Dolžina ramp: | 180 cm, 235 cm |
| Konstrukcijska hitrost: | 140 km/h |
| Rezervno kolo: | V CENI |
| Amortizerji osi: | ZA DOPLAČILO |
| Premer kolesa: | R12 |
360°
Brian James Tipper
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!