Box na kurty a nářadí DAKEN BLACKIT I, boční otevírání

Neohodnoceno
Značka: DAKEN

BLACKIT I - provedení s jedním zámkem a bočním otevíráním

  • Vnější rozměry - 550x250x294
  • Materiál - polypropylene, nylon
  • Kapacita - 23 l
  • Váha - 2,5 Kg

23-litrová zesílená skříňka na nářadí s úchytkami Daken BLACKIT, odolná proti povětrnostním vlivům. Model 550 s jedním zámkem. Řada boxů BLACKIT byla vytvořena přesně podle potřeb vlastníků přívěsů. Výborná kvalita materiálů, důraz na každý detail a moderní design dělaji z boxů BLACKIT základní příslušenství každého přívěsu. Díky přepracované struktuře těsnění jsou boxy prachu i vodě vzdorné. Materiál vyráběný ze surovin bez přídavku recyklátů zajišťuje vysokou odolnost boxu proti UV záření, olejům, palivům, vysokým i nízkým teplotám.

boxy DAKEN logo

Dostupnost SKLADEM (>10 ks)
Možnosti doručení
Kód: 60205
1 100 Kč 909 Kč bez DPH
Box na kurty a nářadí DAKEN BLACKIT I, boční otevírání
Neohodnoceno
Značka: DAKEN

BLACKIT I - provedení s jedním zámkem a bočním otevíráním

  • Vnější rozměry - 550x250x294
  • Materiál - polypropylene, nylon
  • Kapacita - 23 l
  • Váha - 2,5 Kg

Řada boxů BLACKIT byla vytvořena přesně podle potřeb vlastníků přívěsů. Výborná kvalita materiálů, důraz na každý detail a moderní design dělaji z boxů BLACKIT základní příslušenství každého přívěsu. Díky přepracované struktuře těsnění jsou boxy prachu i vodě vzdorné. Materiál vyráběný ze surovin bez přídavku recyklátů zajišťuje vysokou odolnost boxu proti UV záření, olejům, palivům, vysokým i nízkým teplotám.

Box Blackit I je primárně určený k montáži v poloze s uzavřeným víkem ve vodorovné poloze (např. na oj nebo přední čelo přívěsu). Tak nejlépe odolává povětrnostním vlivům a vodě. Montáž v poloze s uzavřeným víkem svisle je přípustná a běžně se používá, box je však v této poloze méně odolný proti vniknutí vody. Pro montáž v poloze s uzavřeným víkem svisle jsou přímo určené boxy řady JUST.

Panty víka jsou u boxu BLACKIT I umístěny na kratší straně, díky tomu stačí k uzavření jeden otočný uzávěr. Uzávěr boxu je opatřen zámkem a plastovou krytkou zámku. Součástí dodávky jsou dva klíče.

Nevyhovuje Vám otevírání na kratší straně boxu? Zkuste box BLACKIT II s otevíráním na delší straně a dvěma uzamykatelnými uzávěry.

 

boxy DAKEN logo

Kategorie: Boxy, schránky na nářadí
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Sklopný autopřepravník Z Trailer AT35 22 55 56 Z-TRAILER WERKZEUGKOFFER
Box na kurty AL KO 04
990 Kč
600170
držák schránky z trailer 01
4 139 Kč
Z-TRAILER WERKZEUGKOFFER HALTER
60159 Box na kurty AL KO 01
3 590 Kč
3 990 Kč (–10 %)
60159
DrzakBoxDakenFoto
370 Kč
88401
Zámek k boxu.2
490 Kč
60302
×

Splátková kalkulačka ESSOX