Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, k AL-KO 2361, se spojkou AK351
Le code : 60003Produits apparentés
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž, bez kloubu
EN STOCK
(4 pièce)
765,70 € TVA incluse
632,80 €
Stabilizátor pro přívěsy AL-KO AKS 3504, vrtání 16.2 mm (GROMEX 3500 kg)
EN STOCK
(8 pièce)
629,40 € TVA incluse
520,10 €
Tažné oko DIN 40 mm, na trubku 60 mm, AL-KO
EN STOCK
(3 pièce)
184,10 € TVA incluse
152,10 €
Tažná spojka AL-KO Profi AK 351, 3500 kg, 60 mm, H16
EN STOCK
(6 pièce)
125,40 € TVA incluse
103,60 €
Tlumič nájezdové brzdy AL-KO 2.8VB, 351VB, 351VB-2, 43Z, od 2012 (Gromex)
EN STOCK
(6 pièce)
181,60 € TVA incluse
150,10 €
Tlumič nájezdové brzdy AL-KO 2,8VB 3500 kg (do 10/2011)
EN STOCK
(5 pièce)
171,60 € TVA incluse
141,90 €
Pružinový zásobník nájezdové brzdy AL-KO 2,8VB/1-C, 210 mm
EN STOCK
(3 pièce)
47,30 € TVA incluse
39,10 €
Dorazový kroužek k nájezdové brzdě AL-KO 2,8VB na tyč 60 mm
EN STOCK
(4 pièce)
12,40 € TVA incluse
10,30 €
Plynová vzpěra k páce ruční brzdy AL-KO 2,8VB
EN STOCK
(5 pièce)
104,50 € TVA incluse
86,30 €
Pouzdro nájezdové brzdy AL-KO 2.8VB průměr 60 mm
EN STOCK
(4 pièce)
17,40 € TVA incluse
14,40 €
Gumová manžeta AL-KO 2,8VB, Profi V 3500 a 351VB
EN STOCK
(>10 pièce)
28,40 € TVA incluse
23,40 €
Konzola pro držák opěrného kola na brzdu AL-KO 2,8VB
EN STOCK
(5 pièce)
39,30 € TVA incluse
32,50 €
Držák tlumiče - válec do trubky AL-KO 2,8 VB
EN STOCK
(1 pièce)
52,20 € TVA incluse
43,20 €
Description détaillée du produit
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami AL-KO typ 2051 a typ 2361.
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 2500 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 150 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení |
AL-KO Profi AK 351 |
| servisní číslo AL-KO (ETI) |
811662 |
ETI číslo naleznete na nájezdové brzdě. Číslo je označeno buď písmeny ETI nebo symbolem francouzského klíče
. Podle čísla ETI lze dohledat náhradní díly pro konkrétní model a provedení AL-KO výrobku.

Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Commandes de freinage à inertie pour timons en V |
|---|---|
| EAN: | 60003003 |
| kolová jednotka: | AL-KO 2051, AL-KO 2361 |
| montovatelné na oj: | V-oj |
| Têtes d’attelage pour remorque: | AL-KO AK 351 |
| servisní číslo AL-KO (ETI): | 811662 |
| maximální povolené svislé zatížení (kg): | 150 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg): | 2500 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg): | 3500 |
| pro kolové jednotky: | AL-KO typ 2051, AL-KO typ 2361 |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž, bez kloubu
EN STOCK
(4 pièce)
765,70 € TVA incluse
632,80 €
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS 700-1350 kg, včetně spojky AK161
EN STOCK
(3 pièce)
347,80 € TVA incluse
287,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 251S PLUS, 1500-2700 kg (pro Gromex 2700 kg), s AK270
EN STOCK
(6 pièce)
360,70 € TVA incluse
298,10 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, bez kloubu
EN STOCK
(3 pièce)
515,90 € TVA incluse
426,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, bez kloubu
EN STOCK
(2 pièce)
574,70 € TVA incluse
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, bez kloubu
EN STOCK
(2 pièce)
574,70 € TVA incluse
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 251G PLUS 1550-3000 kg (univerzální), se spojkou AK301
EN STOCK
(4 pièce)
601,50 € TVA incluse
497,10 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3000 k 1637 a 2051
EN STOCK
(4 pièce)
679,10 € TVA incluse
561,30 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-OK 1637, AL-KO 2051, včetně stabilázoru AKS 3004
EN STOCK
(3 pièce)
745,80 € TVA incluse
616,40 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500 k 2361 bez kloubu
EN STOCK
(3 pièce)
775,70 € TVA incluse
641 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 3062, AL-KO 3081, bez kloubu
EN STOCK
(3 pièce)
760,70 € TVA incluse
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, včetně stabilizátoru AKS 3004
EN STOCK
(2 pièce)
860,20 € TVA incluse
710,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, včetně stabilizátoru AKS 3004
EN STOCK
(2 pièce)
860,20 € TVA incluse
710,90 €
Évaluation du produit
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !