Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 3062, AL-KO 3081, bez kloubu
Le code : 60000Produits apparentés
Description détaillée du produit
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500 je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána s pojistným lankem bez spojovacího zařízení.
- Pro montáž opěrného kolečka pomocí příruby nebo držáku je nutné zakoupit konzolu.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami AL-KO typ 3062 a typ AL-KO 3081.
- Robustní těleso nájezdové brzdy je vyrobeno z litiny.
- Lze osadit tažným okem nebo tažnou spojkou.
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 2000 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 150 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | ne |
| servisní číslo AL-KO (ETI) | 811523 |
ETI číslo naleznete na nájezdové brzdě. Číslo je označeno buď písmeny ETI nebo symbolem francouzského klíče
. Podle čísla ETI lze dohledat náhradní díly pro konkrétní model a provedení AL-KO výrobku.

Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Commandes de freinage à inertie pour timons en V |
|---|---|
| EAN: | 4251302441596 |
| kolová jednotka: | AL-KO 3062, AL-KO 3081 |
| montovatelné na oj: | V-oj |
| Têtes d’attelage pour remorque: | SANS TÊTE D’ATTELAGE |
| servisní číslo AL-KO (ETI): | 811523 |
| maximální povolené svislé zatížení (kg): | 150 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg): | 2000 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg): | 3500 |
| pro kolové jednotky: | AL-KO typ 3081, AL-KO typ 3062 |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Évaluation du produit
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !