Příplatek za stabilizátor AL-KO AKS 3504, pro přívěsy GROMEX (3500 kg)
Le code : SURCHARGE_100765Produits apparentés
Levá páka stabilizátoru AL-KO AKS 3004, AKS 3504 (ETI 811431, 811607)
EN STOCK
(3 pièce)
54,20 € TVA incluse
44,80 €
Třecí segmenty boční AL-KO AKS 2000, 2004, 3004, 3504 (2ks)
EN STOCK
(8 pièce)
56,70 € TVA incluse
46,90 €
Třecí segmenty přední/zadní ke stabilizátoru AL-KO AKS 3004/3504
EN STOCK
(5 pièce)
39,80 € TVA incluse
32,90 €
O-kroužek k třecímu segmentu AL-KO AKS 2004/3004/3504
EN STOCK
(3 pièce)
2,20 € TVA incluse
1,90 €
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru AL-KO
EN STOCK
(>10 pièce)
23,90 € TVA incluse
19,70 €
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru, AL-KO
EN STOCK
(>10 pièce)
37,30 € TVA incluse
30,80 €
Tažná spojka AL-KO Profi AK 351, 3500 kg, 60 mm, H16
EN STOCK
(6 pièce)
125,40 € TVA incluse
103,60 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, k AL-KO 2361, se spojkou AK351
EN STOCK
(3 pièce)
883,10 € TVA incluse
729,90 €
Tip
Přívěs GROMEX L5.2, hliníkový autopřepravník, 560 kg, 3500 kg
EN STOCK
(2 pièce)
9 203,90 € TVA incluse
7 606,50 €
Tip
Přívěs GROMEX L6.1, hliníkový autopřepravník, 600 kg, 3500 kg
EN STOCK
(3 pièce)
9 701,40 € TVA incluse
8 017,70 €
Tip
Přívěs GROMEX L8.5x2.1, autopřepravník pro dvě auta, 840kg, 3500kg
SEMAINE 22
(1 pièce)
11 442,80 € TVA incluse
9 456,80 €
Description détaillée du produit
Stabilizátor AL-KO AKS 3504™ je propracovaný třecí kloub, který pomocí čtyř tlačených segmentů neustále tlumí vibrace a výkyvy mezi tažným vozidlem a přívěsem, čímž výrazně zvyšuje stabilitu celé jízdní soupravy.
- Cena včetně montáže
- Montáž na trubku: ⌀ 60 mm
- Maximální svislé zatížení: 350 kg
- Celková hmotnost přívěsu: 3500 kg
Pro přívěsy GROMEX:
- Gromex L5.2 (3500 kg)
- Gromex L6.1 (3500 kg)
- Gromex L8.5 (3500 kg)
Stabilizátor je vybaven indikátorem správného připojení a míry opotřebení.
Cena stabilizátoru je stanovena s ohledem na to, že je odečtena cena původního spojovacího zařízení (ze skladového přívěsu).
| výrobce | AL-KO |
| montáž na trubku průměru | 60 mm |
| maximální hmotnost přívěsu | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 350 kg |
| otvory pro uchycení | 2x horizontálně |
| velikost horizontálních šroubů | M16 |
| hodnota D/Dc | 31 |
| materiál | litina |
| homologace | E1 55R-011796 |
| minimální hmotnost přívěsu | 200 kg |
| pro tažný kloub o průměru | 50 mm |
| pro profil | trubka |
| pro přívěsy | brzděné |
| utahovací moment | 195 Nm |

Příplatek za stabilizátor AL-KO AKS 3004, pro přívěsy Gromex (3000 kg)
EN STOCK
(9 pièce)
347,80 € TVA incluse
287,40 €
Stabilizátor pro přívěsy AL-KO AKS 3504, vrtání 16.2 mm (GROMEX 3500 kg)
EN STOCK
(8 pièce)
629,40 € TVA incluse
520,10 €
Évaluation du produit
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !