Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS 700-1350 kg, spojka AK 161
Kod: 101349Srodni proizvodi
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004, 3000 kg
Na lageru
(8 kom)
427,90 € s PDV-om
353,60 €
Kryt spojovacího zařízení, kryt tažné spojky, AL-KO
Na lageru
(>10 kom)
23,90 € s PDV-om
19,70 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
Na lageru
(>10 kom)
22,40 € s PDV-om
18,50 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
Na lageru
(>10 kom)
8 € s PDV-om
6,60 €
Tažná spojka AL-KO AK 161, 1600 kg, 50/45/35 mm, H12V12 +SoftDock
Na lageru
(6 kom)
79,60 € s PDV-om
65,80 €
Manžeta nájezdové brzdy AL-KO 161S, AL-KO 251S, AL-KO 251G PLUS
Na lageru
(>10 kom)
7,50 € s PDV-om
6,20 €
Držák opěrného kolečka, 48 mm, plech, AL-KO
Na lageru
(>10 kom)
22,40 € s PDV-om
18,50 €
Tlumič nájezdové brzdy AL-KO 161S PLUS, pro přívěsy 950-1600 kg
Na lageru
(4 kom)
83,10 € s PDV-om
68,70 €
Dorazový kroužek AL-KO 161S, AL-KO251 251S, pro průměr 50 mm
Na lageru
(3 kom)
11,90 € s PDV-om
9,90 €
Pojistné lanko AL-KO 1005 mm pro 60S, 90S, 161S, 251S
Na lageru
(>10 kom)
6,50 € s PDV-om
5,30 €
Detaljan opis proizvoda
Modernizovaná nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Páka ruční brzdy je nižší, zajišťuje tím otevření pátých dveří u většiny automobilů. Je vybavena plynopružinovým zásobníkem síly, díky kterému se lépe ovládá.
- Brzda je vybavena pevnou opěrou, ve které je otvor pro vedení pojistného lanka. Odpojený přívěs tak lze opřít, aniž by se lanko poškodilo.
- Speciální vložka na spodní straně nájezdové trubky slouží pro správné upevnění manžety a zároveň tím brání jejímu nežádoucímu posunu.
- Na levé straně nájezdové brzdy jsou připraveny 2 otvory (šrouby M10 s roztečí 105 mm) pro montáž držáku opěrného kolečka.
V horní části dvouramenné páky jsou předvrtány 3 otvory s označením převodového poměru. Brzda je díky tomu kompatibilní pro několik kolových jednotek, podle umístění čepu spodního dílu páky.
Převodový poměr:
- 90:27 pro kolové jednotky - AL-KO typ 1636G, AL-KO typ 1637 a AL-KO typ 2051
- 90:30 pro kolovou jednotku - AL-KO typ 2361
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 750 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 1350 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 100 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | AL-KO AK 161 |

Dodatni parametri
| Kategorija: | Naletne kočnice za V-rudo |
|---|---|
| EAN: | 10134900 |
| Montáž na oj: | V-oj |
| Vučne spojne glave: | AL-KO AK 161 |
| Svislé zatížení: | 100 kg |
| Pro celkovou hmotnost min:: | 750 kg |
| Pro celkovou hmotnost max:: | 1350 kg |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda AL-KO 60S/2 HM, horní montáž, spojka AK161
Na lageru
(5 kom)
308 € s PDV-om
254,50 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051
Na lageru
(3 kom)
515,90 € s PDV-om
426,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051
Na lageru
(2 kom)
574,70 € s PDV-om
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž
Na lageru
(4 kom)
765,70 € s PDV-om
632,80 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 1637, AL-KO 2051, 90:27
Na lageru
(4 kom)
760,70 € s PDV-om
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 3062, AL-KO 3081
Na lageru
(3 kom)
760,70 € s PDV-om
628,70 €
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!