Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3000, spojka AL-KO AK 301, AL-KO 1637, AL-KO 2051
Kod: 70211Srodni proizvodi
Tažná spojka AL-KO Profi AK 301, 3000 kg, 50 mm
Na lageru
(7 kom)
99,50 € s PDV-om
82,20 €
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004, 3000 kg
Na lageru
(8 kom)
427,90 € s PDV-om
353,60 €
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004 Dreierpack, 3000 kg
Na lageru
(9 kom)
457,20 € s PDV-om
377,90 €
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru, AL-KO
Na lageru
(>10 kom)
37,30 € s PDV-om
30,80 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
Na lageru
(>10 kom)
22,40 € s PDV-om
18,50 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
Na lageru
(>10 kom)
8 € s PDV-om
6,60 €
Detaljan opis proizvoda
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3000 je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Pro montáž opěrného kolečka pomocí příruby nebo držáku je nutné zakoupit konzolu.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami AL-KO typ 1637 a AL-KO typ 2051
- Robustní těleso nájezdové brzdy je vyrobeno z litiny.
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 1600 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 3000 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 150 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | AL-KO Profi AK301 |
| servisní číslo AL-KO (ETI) | 811520 |
ETI číslo naleznete na nájezdové brzdě. Číslo je označeno buď písmeny ETI nebo symbolem francouzského klíče
. Podle čísla ETI lze dohledat náhradní díly pro konkrétní model a provedení AL-KO výrobku.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Naletne kočnice za V-rudo |
|---|---|
| EAN: | 12241217 |
| kolová jednotka: | AL-KO 1637, AL-KO 2051 |
| Montáž na oj: | V-oj |
| Vučne spojne glave: | AL-KO AK 301 |
| Servisní číslo AL-KO (ETI): | 811520 |
| Svislé zatížení: | 150 kg |
| Pro celkovou hmotnost min:: | 1600 kg |
| Pro celkovou hmotnost max:: | 3000 kg |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS 700-1350 kg, spojka AK 161
Na lageru
(3 kom)
347,80 € s PDV-om
287,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051
Na lageru
(3 kom)
515,90 € s PDV-om
426,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051
Na lageru
(2 kom)
574,70 € s PDV-om
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž
Na lageru
(4 kom)
765,70 € s PDV-om
632,80 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 1637, AL-KO 2051, 90:27
Na lageru
(4 kom)
760,70 € s PDV-om
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 3062, AL-KO 3081
Na lageru
(3 kom)
760,70 € s PDV-om
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, stabilizátor AKS 3004
Na lageru
(2 kom)
860,20 € s PDV-om
710,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, pro AL-KO 2361, spojka AL-KO AK 351
Na lageru
(3 kom)
883,10 € s PDV-om
729,90 €
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!